Spa AphroditeSpa Shop
Magazín   On-line kamera
SPAGastronómiaReštaurácia Bašta

Bašta

Vážení návštevníci kúpeľov, pozývame vás na kvalitnú a chutnú gastronómiu v príjemnom prostredí reštaurácie Bašta na jazierku, kde vám ponúkame nové À la carte menu. Bašta je zatiaľ otvorená v dňoch piatok - nedeľa.

Hostia ocenia najmä rôzne špeciality z rýb, ale aj tradičné slovenské jedlá. Nový jedálny lístok je zostavený z tých najčerstvejších surovín v trende modernej gastronómie. Nechýba široký výber sladkovodných rýb, ktoré sú dodávané v maximálnej čerstvosti a kvalite. Príjemnú atmosféru spríjemňujú hudobné tóny počas vybraných víkendov a dní. V lete ponúkame možnosť člnkovať sa na jazierku.

AKCIA 10% zľavu z konzumácie jedla

Zľava platí pre návštevníkov Termálnych bazénov, Saunového sveta, Natural SPA a pre hostí ubytovaných v zariadeniach Kúpeľov SPA APHRODITE od 13. 4. do 31. 5. 2023. Pri uplatňovaní zľavy sa denní návštevníci preukážu pokladničným dokladom zo SPA Aphrodite a kupónom, ubytovaní klienti sa preukážu ubytovacím preukazom. Zľavu môžete využiť jednorazovo. Kupón je platný 24 hodín po zakúpení lístka v SPA Aphrodite. Na objednané nápoje sa zľava nevzťahuje.

Tešíme sa na Vašu návštevu a želáme Vám dobrú chuť!

Kapacita: 40 miest vo vnútri, v lete otvorená i terasa s kapacitou 60 miest. Nefajčiarske priestory.
Tel. číslo:  041 5678  699

Otváracie hodiny:
Piatok - Sobota
Nedeľa 
   

10:00 - 23:00
10:00 - 22:00

Close online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
-
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus