Spa AphroditeAspaditeSpa Shop
sk
Online kamera Kariéra

Aphrodite PalaceHotel situovaný v centre kúpeľného mestečka, premostením spojený priamo s kúpeľným domom Aphrodite, v ktorom hostia absolvujú všetky procedúry.

Hotel Aphrodite Palace /bývalý hotel Veľká Fatra/ prešiel v uplynulých rokoch rekonštrukciou a dnešnú podobu nadobudol  v roku 2014. Hotel má vynikajúcu polohu v centre mestečka.

S kúpeľným domom Aphrodite hotel spája presklené premostenie, vďaka ktorému prejdú hostia „suchou nohou" priamo k vodnému a saunovému svetu, moderne vybavenému estetickému štúdiu Aphrodite beauty, či k ostatným liečebným a relaxačným procedúram.

Hotelu Aphrodite Palace dominuje veľkolepá  štýlová lobby a reštaurácia zdobená mramorom, ónyxom, 24-karátovým zlatom.  Koncept reštaurácie Aphrodite Palace s kapacitou 205 hostí vznikal za asistencie jedného z najlepších slovenských šéfkuchárov Mariána Fila z kaštieľa Afrodita Čereňany. V súlade s najnovšími trendami tu nájdete nielen širokú ponuku medzinárodnej kuchyne, ale i obľúbené domáce špeciality.

Hoteloví hostia majú k dispozícii  free WiFi na recepcii, internet na izbách a v lobby, 2 konferenčné salóniky pre 25 a 35 osôb.

Vybavenie izieb: TV/sat, telefón, chladnička, trezor,kúpeľňa s WC, fén, papuče a župan na zapožičanie. Niektoré izby majú klimatizáciu.

Klientom je zdarma k dispozícii voľný vstup do Termálnych bazénov  (vnútorné i vonkajšie bazény), Saunového sveta a fitness.
Pobyty sú ponúkané minimálne so zakúpením polpenzie alebo pobytového balíčka.

GPS súradnice: 49.128416, 18.683262


Suite de luxe

Nové apartmány s balkónom, štýlovým nábytkom a mramorovou kúpeľňou. Možnosť ubytovať 2 až 4 osoby.
Cena pre 2 osoby od 360€ / noc s polpenzoiu.

Suite

Rozlohovo väčší nový apartmán so štýlovým nábytkom a mramorovou kúpeľňou. Možnosť ubytovať 2 až 4 osoby.
Cena pre 2 osoby od 315€ / noc s polpenziou.

Izba de luxe

Nové izby s klimatizáciou, štýlovým nábytkom, mramorovou kúpeľňou a dvomi oddelenými lôžkami /každé s veľkosťou 160x200cm/.  Možnosť ubytovať 2 až 4 osoby.
Cena pre 2 osoby od 260€ / noc s polpenziou.


Izba Superior

Nové izby s klimatizáciou, štýlovým nábytkom, mramorovou kúpeľňou a manželským lôžkom s veľkosťou 180x200cm.  Možnosť ubytovať 2 osoby.
Cena pre 2 osoby od 260€ / noc s  polpenziou.

Apartmán Comfort

Rozlohovo väčšie apartmány, so  štýlovým nábytkom, obývacou a spálňovou časťou. Možnosť ubytovať 2 až 4 osoby.
Cena pre 2 osoby od 275€ / noc s polpenziou. 

Izba Comfort

Izby s novým štýlovým nábytkom a rekonštruovanou kúpeľňou. Možnosť ubytovať 2  osoby. 
Cena pre 2 osoby od 235€ / noc s  polpenziou. 
Close online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
-
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus