Konferencie a firemné akcie

Ukážte svojim obchodným partnerom, klientom, či zamestnancom, že viete robiť nielen dobrý biznis, ale si ich aj patrične vážite. Ohúrte, urobte skvelý dojem a utužte pracovné vzťahy. Posuňte svoje pôsobenie na vyššiu úroveň a obohaťte biznis o emóciu, relax a nezabudnuteľný zážitok.

Reprezentatívne konferenčné priestory, komplexné služby na najvyššej úrovni, jedinečná gastronómia, štýlové wellness v nádhernom prostredí Rajeckej doliny, saunový svet s netradičnými saunovými rituálmi, celoročné termálne bazény s liečivou vodou, Balneo a Beauty centrum s množstvom procedúr a omnoho viac si môžete na plné dúšky vychutnať pri individuálne zostavených firemných akciách, kongresoch, konferenciách, či VIP eventoch.


Spa & CONFERENCE

Prepojte prácu s relaxom a zažite u nás exkluzívny luxusný event s emóciou! Kladieme dôraz na individualitu, emóciu a zážitok.

Vašu firemnú akciu maximálne prispôsobíme Vašim predstavám - a to po realizačnej i ekonomickej stránke.


Exkluzívny marketing

Prajete si zdôrazniť a prepojiť promovanie a marketing Vašej firmy? Vašu reklamu môžeme umiestniť napr. na exkluzívne fľaše s prírodnou minerálnou vodou Spa Aqua.
Ako môže vyzerať Vaša firemná akcia? Ochutnávka v tomto videu:Radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie na telefónnom čísle, alebo emailom:
Tel.: +421 41 5494 256-7
E-mail:spa@spa.sk

Cabaret Aphrodite

Novootvorený exkluzívny priestor Cabaret Aphrodite slúži pre korporátne eventy a ubytovaným hosťom i verejnosti pre rôzne zábavné spoločenské podujatia pod názvom ,,Cabaret Show".
Organizáciu firemných večierkov, osláv, kongresov. 

Kapacita priestorov 120 osôb 
Cena prenájmu priestorov: individuálne

MODRÝ SALÓNIK Aphrodite Palace ****

Kapacita: 50 osôb na školské sedenie
Cena prenájmu sály: 150 € / deň 
Cena prenájmu do 4 hodín: 80 €

ZELENÝ SALÓNIK Aphrodite Palace ****

Kapacita 30 osôb na školské sedenie 
Cena prenájmu sály: 120 € / deň 
Cena prenájmu do 4 hodín: 70 € 

SALÓNIK THURZO Aphrodite ****

kapacita 70 osôb na školské sedenie 
Cena prenájmu sály: 200 € /deň 
Cena prenájmu do 4 hodín: 120 €