Spa AphroditeAspaditeSpa Shop
sk
Online kamera Kariéra

Preventívny skríningový program


MODERNÁ KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ - SPA APHRODITE
Predpokladom dlhého a plnohodnotného života je prevencia a dôkladná starostlivosť o svoje zdravie. Aby sme mali nad svojím zdravím skutočnú kontrolu, musíme poznať svoj aktuálny zdravotný stav a predchádzať chorobám.

U nás v kúpeľoch môžete vďaka komplexnému rozboru krvi zistiť biochemické procesy vo Vašom organizme a dať si stanoviť krvný obraz s diferenciálom, metabolizmus tukov, pečeňové testy, funkciu obličiek, stav minerálov a hodnotu vitamínu D. V prípade záujmu je možné si dať spraviť za príplatok ďalšie ukazovatele ako napr. protilátky na COVID-19, onkomarkery a pod.

Kúpele Aphrodite ponúkajú pre tých najnáročnejších klientov program, ktorý absolvujete v príjemnom prostredí, bez dlhého čakania zabezpečený vysokoodborným personálom.

Výsledkom preventívneho skríningu zdravia je záverečná lekárska správa, kde lekár celkovo vyhodnotí doporučenia, ktoré s vami vždy individuálne a detailne preberie, presne zhodnotí Váš aktuálny zdravotný stav, upozorní na prípadné riziká a predispozície vzniku chorôb. Nutričný terapeut navrhne úpravu životného štýlu a jedálnička.

Bližšie informácie a rezervácie PREVENTÍVNY SKRÍNINGOVÝ PROGRAM na 00421 905 669 294, balneo@spa.sk.


Preventívne individuálne vyšetrenia

Vstupné vyšetrenie
Vyšetrenie pomocou dotazníka a vstupný pohovor. Slúži na odhalenie rodinnej anamnézy, doterajšej zdravotnej histórie, životného štýlu a vplyvu stresových faktorov. Vyšetrenie je podkladom pre následné odporúčanie lekára v kontexte výsledkov na vhodný životný štýl a odporúčania.

Rozbor krvi
Zdravotná sestra Vám odoberie vzorku krvi, z ktorej v akreditovanom laboratóriu stanovia krvný obraz s diferenciálom, metabolizmus tukov, pečeňové testy, funkciu obličiek, stav minerálov a hodnotu vitamínu D. V prípade záujmu je možné si dať spraviť za príplatok ďalšie ukazovatele ako napr. protilátky na COVID-19, onkomarkery a pod.Analýza zloženia tela Tanita

Segmentová analýza zloženia celého tela sa uskutoční za menej ako 20 sekúnd a vyhodnotí viac ako 20 ukazovateľ skladby tela ako celku ale aj jednotlivých segmentov. Veľký duálny LED displej zobrazí jednoducho čitateľné namerané dáta zloženia tela: telesný tuk (%/kg), tučná hmota, netučná hmota, svalová hmota(%/kg), celková telesná voda, extracelulárna voda (ECW), intracelulárna voda (ICW), pomer ECW/ICW, BMI, kostná hmota, hodnotenie postavy, viscelárny tuk, bazálny metabolizmus (kj/kcal), metabolický vek, fázový uhol, odpor a segmentálne meranie percent tuku a svalovej hmoty pre každú nohu, ruku a trup.

Podklady od nutričného terapeuta

Zásady zdravého stravovania s prihliadnutím na redukciu hmotnosti a výsledky skríningu. Jedálny lístok na 7 dní.


CENA PREVENTÍVNEHO SKRÍNINGOVÉHO PROGRAMU OD 150 €Close online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
-
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus