Spa AphroditeAspaditeSpa Shop
sk
Online kamera Kariéra

Aphrodite beauty - estetické štúdio


 „Čas nevieme spomaliť, starnutie áno..."
OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK     09:00 - 12:30   13:00 - 18:00 
UTOROK 09:00 - 12:30   13:00 - 18:00
STREDA 09:00 - 12:30   13:00 - 18:00
ŠTVRTOK 09:00 - 12:30   13:00 - 18:00
PIATOK 09:00 - 12:30   13:00 - 20:00
SOBOTA 08:00 - 12:30   13:00 - 20:00
NEDEĽA 08:00 - 12:30   13:00 - 18:00Telové ošetrenia

Rádiofrekvencia REACTION 40´ 77 €
Rádiofrekvencia Reaction je absolútna jednotka v oblasti bezoperačnej liečby celulitídy a formovania postavy
Prístroj Reaction je jediným systémom, ktorý v odbore estetiky kombinuje dva terapeutické postupy–systém fungujúci na báze viackanálovej rádiofrekvencie a vákuovej terapie. Rádiofrekvencia Reaction používa patentovanú technológiu CORE (v preklade znamená "zladené spojenie RF energie”), ktorá dodáva variabilnú RF energiu v štyroch odlišných stupňoch, pričom revoluční štvrtý stupeň – nazývaný štvrtá dimenzia – využíva všetky tri frekvencie a vytvára silnejšiu, presne rozdelenú tepelnú reakciu, ktorá preniká cez všetky vrstvy pokožky.
Účinok: liečba celulitídy, formovanie postavy, tvorba kolagénu a elastínu, zlepšenie tonusu pokožky
Mezotransdukcia 60´ 77 €
Neinvazívna alternatíva mezoterapie pôsobiaca prostredníctvom frakčných sinusových vĺn.
Metóda umožňuje aktívnym látkam-vyskokokoncentrované séra prenikať cez vrchnú vrstvu pokožky až ku bunkám kože-dermis. Ošetrenie pôsobí na bunkovej úrovni a viac ako 90 % aktívnych látok preniká k cieľovým tkanivám.
Účinok: podľa zvoleného séra – tonizácia a spevnenie pokožky BODY-FIRMING (DMAE, Discorea villosa, lysin, prolin, arginin, AHA komplex), proti celulitíde LIPO-CELL (Kofein, teofylin, karnitin, organický jód), zoštíhlenie a tvarovanie LIPO-ADIPE (Fosfatidylcholin, konjugovaná kyselina linolová, karnitin, teofylin, kofein, organický jód), proti striámSTRETCH-MARKS (Prolin, lysin, valin, AHA komplex, kyselina glutamová, vitamín E, retinol).
LPG Lipomassage 35´ 40 €
LPG Lipomassage (10 ošerení) 320 €
Špeciálne vyvinutá a vedecky podložená metóda pre odstraňovanie celulitídy a podkožného tuku, účinná na formovanie postavy a ochabnutej pokožky a tvarovanie kontúr tela.
Jedná sa o lokalizované ošetrenie patentovaným prístrojom LPG, pri ktorom sa pôsobením podtlaku a masážnych valčekov naštartuje lipolýza (štiepenie tukov), zlepšuje sa prekrvenie a výživa podkožia a pokožky a lymfatickými cestami sa vyplavujú škodliviny z medzibunkových priestorov.
*K absolvovaniu procedúry je nevyhnutné zakúpiť si alebo zapožičať špeciálny overal.
Himalájsky soľný rituál 60´ 66 €
Jedinečný hýčkajúci rituál pre detoxikáciu a revitalizáciu tela i mysle, pri ktorom využívame starodávnu silu prírodnej himalájskej soli. Ošetrenie je doplnené masážnou technikou s energetizujúcimi soľnými kameňmi, prírodnými produktami, soľným peelingom a zábalom, čo Vám zaistí efektívnu detoxikáciu, stimuláciu metabolizmu, zmiernenie bolesti svalov a kĺbov, spevnenie pokožky a zlepšenie krvného obehu.
Luxury Spa rituál 60´ 60 €
Luxusný anti-aging rituál, ktorý rozmaznáva Vašu pokožku a zmysly. Píling z prírodných chia semienok v kombinácii s uvoľňujúcim olejovým kúpelom detoxikuje a hydratuje pokožku. Rituál je ukončený príjemnou masážou s použitím krému s jemnou textúrou, obsahujúcou Matcha čaj a kofeín.
Comfort Zone - Detoxikačný bahnový zábal 60´ 66 €
Exkluzívne termálne ošetrenie určené na redukciu váhy, hĺbkovú drenáž a detoxikáciu organizmu. Po ošetrení je pokožka zoštíhlená a spevnená.
Oenoterapia - omladzujúci zábal  60´ 99 €
Luxusné omladzujúce telové ošetrenie obnovujúce pokožku, ktoré využíva antioxidačnú silu polyfenolov obsiahnutých v červenom hrozne. Prirodzenén antioxidačné výhody tohto ošetrenia zvýšia odvodňovanie tela, maximalizujú hydratáciu a hladkú dokonalosť, aby Vaše telo pociťovalo výnimočnú pohodu.
Prístrojová lymfodrenáž 30´ 22 €
Prístrojová kompresívna drenáž na odstránenie celulitídy a únavy v dolných končatinách prostredníctvom pôsobenia stanoveného tlaku v jednotlivých komorách od chodidiel až k pásu.
Dochádza k zlepšeniu priechodnosti lymfy a formovaniu postavy.
Vibrosauna 30´ 17 €
Vibrosauna je úžasný multifunkčný vynález s výhodami niekoľkých liečebných procedúr súčasne.
Účinky:
- eliminuje výskyt celulitídy a pôsobí na znižovanie hmotnosti
- kombináciiou vibrácii a tepla dochádza k odbúravaniu kyseliny mliečnej a toxínov z tela rýhlejšie a efektívnejšie
- zrýchľuje sa krvný obeh, čistia sa lymfatické uzliny, čo má za následok výrazný detoxikačný účinok
- dochádza k uvoľneniu svalového napätia a tým k ovplyvneniu mnohých bolestivých stavov pohybového aparátu
Vacuwell 30´ 6 €
Podtlaková terapia pri ktorej sa zefektívňuje spaľovanie tukového tkaniva v kritických miestach (brucho, zadok, boky).
Je to aktívny spôsob znižovania nadváhy a formovania postavy. Procedúra prebieha chôdzou v podtlaku po dobu 30 minút v uzatvorenom priestore kabíny. V priebehu aplikácie je monitorovaná tepová frekvencia, aby sa jednalo po celú dobu o aerobnú činnosť. Podtlakom je aktivovaný metabolizmus a lymfatický systém, ktorý zabezpečuje lepšie odvádzanie toxínov z tela.
Účinky:
- rýchle a výrazné spaľovanie tukovej hmoty v problematických partiách
- redukcia hmotnosti
- eleminácia celulitídy
- úprava cirkulácie krvi a lymfy
- nárast vitality a kondície

Tvárové ošetrenia

MARINA MIRACLE - EXPRESNÉ ROZŽIARENIE PLETI       45´ 66 €
Ošetrenie prírodnou nórskou kozmetikou, ktorá Vašu pleť rozmazná vysoko kvalitnou a luxusnou starostlivosťou. Expresné ošetrenie pleti zaručí hydratovanú, pevnú a naozaj vyživenú pleť.
Anti-aging pearl cryoterapia        90´ 130 €
Jedinečné profesionálne ošetrenie značky Anne Semonin ponúka okamžité omladenie a vypnutie pleti. Táto luxusná procedúra pozostáva z peelingu, masky, masáže a cryoterapie perlovou ľadovou kockou.
Doprajte si mladistvý a svieži vzhľad pre každú príležitosť.
Anti-aging cryoterapia  60´ 90 €
Bezchybný rozžiarujúci zážitok pokožky využíva účinky kryoterapie so 100% aktívnym sérom Anne Semonin na posilnenie pevnosti pokožky na bunkovej úrovni. Doplnený neurokozmetikou obsahujúcou Wild Indigo, ktoré stimuluje uvoľňovanie B-endorfínov, zaplavuje telo celkovým pocitom pohody.
Hydramemory de luxe 60´ 66 €
Ošetrenie s dvojitou masážou / exkluzívna comfort touch masáž s novinkou Brush massage, ktorá využíva techniku dvoch štetcov / spolu s intenzívnymi hydratačnými produktami zaistí 24 hod. hydratáciu, celkové omladenie, pervenciu proti predčasnému starnutiu, hodvábnu, pevnú a vyživenú pleť.
Lifting de luxe 90´ 99 €
Aktívny lifting, hĺbková obnova. Ošetrenie, ktoré obnovuje, vyplňuje a prináša dokonalý lifting. V kombinácii s exkluzívnou (Comfort Zone) aktívnou liftingovou masážou stimuluje bunkovú regeneráciu, obnoví plnosť a mladistvý vzhľad tváre. Účinnosť špecifického pôsobenia je dosiahnutá vďaka dvojitému peelingu v kombinácii s vitamínom C a ovocnými kyselinami, pôsobením inovatívnej dvojfázovej masky.
Prelomový prístup v boji proti vráskam, starte elasticity, dehydratácii a pigmentovým škvrnám. Prináša späť vznešenú krásu pleti.
Hlavné prínosy: Vyhladzuje pokožku, zatiaľ čo stimuluje epidermálnu bunkovú obnovu. Stimuluje aktívny lifting, pevnosť a elasticitu tváre. Vyživuje, rozjaňuje a zjednocuje, zjemňuje hlboké vrásky i jemné linky.
Active lift 60´ 66 €
Ošetrenie, ktoré obnovuje, vyplňuje a prináša dokonalý lifting. V kombinácii s exkluzívnou (Comfort Zone) aktívnou liftingovou masážou stimuluje bunkovú regeneráciu, obnoví plnosť a mladistvý vzhľad tváre. Účinnosť špecifického pôsobenia je dosiahnutá vďaka peelingu a pôsobením dvojfázovej masky. Active lift prináša alternatívu ošetrenia Lifting de luxe, vhodné počas letných slnečných dní.
Rádiofrekvencia REACTION 40´ 55 €
Rádiofrekvencia Reaction je absolútna jednotka v oblasti bezoperačnej liečby celulitídy a formovania postavy.
Prístroj Reaction je jediným systémom, ktorý v odbore estetiky kombinuje dva terapeutické postupy–systém fungujúci na báze viackanálovej rádiofrekvencie a vákuovej terapie. Rádiofrekvencia Reaction používa patentovanú technológiu CORE (v preklade znamená "zladené spojenie RF energie”), ktorá na rozdiel od ostatných zariadení dodáva variabilnú RF energiu v štyroch odlišných stupňoch, pričom revoluční štvrtý stupeň – nazývaný štvrtá dimenzia – využíva všetky tri frekvenciea vytvára silnejšiu, presne rozdelenú tepelnú reakciu, ktorá preniká cez všetky vrstvy pokožky.
Účinok: anti-aging, lifting, vyhladenie vrások, tvorba kolagénu a elastínu, zlepšenie tonusu pokožky.
Mikrodermabrázia 30´ 36 €
Mikrodermabrázia s maskou  60´ 52 €
Špeciálne ošetrenie, pri ktorom sa mechanicky odstraňujú odumreté bunky z vrchnej vrstvy pokožky.
Vzhľadom na to, že mikrodermabrázia je založená na mechanickej exfoliácii s využitím vákua, dochádza k stimulácii a omladeniu pleti, odstráneniu nečistôt z pórov a odumretých kožných buniek. Už po prvom ošetrení je pokožka hladká, mäkká a svieža.
LPG - Liftmassage 40´ 36 €
LPG - Liftmassage (10 ošetrení) 290 €
Exkluzívne liftingové ošetrenie tváre a dekoltu, počas ktorého sa LPG zariadením aktivuje lymfatický systém, tvorba kolagénu a elastínu v pokožke.
Podľa zvoleného programu dosiahneme redukciu kruhov pod očami, vyhladenie vrások, vypnutie pokožky, odvodnenie zadržiavanej vody, zoštíhlenie dvojitej brady.
LPG - liftmassage + Kolagénová maska 55´ 61 €
Exkluzívne liftingové ošetrenie tváre a dekoltu, počas ktorého sa LPG zariadením aktivuje lymfatický systém, tvorba kolagénu a elastínu v pokožke.
Kombinácia liftmassage a výživnej kolagénovej masky zabezpečí dlhodobú a maximálnu obnovu kolagénu a spevnenie pleti.
Kyslíková mezoterapia - ošetrenie tváre a dekoltu 30´ 44 €
Vysoko účinná metóda na omladenie pleti, redukciu vrások a celulitídy.
Špeciálnym aplikátorom sa pomocou 95 % koncentrovaného kyslíka vpravujú výživné látky priamo až do bazálnej vrstvy pokožky. Ošetrenie je neinvazívne a veľmi príjemné. Výsledky sú pociťované už po prvej aplikácii. K viditeľným a dlhšiu dobu trvajúcim účinkom doporučujeme opakovať ošetrenie obdeň 8 až 10 krát.
Laserová biostimulácia 20´ 22 €
Plnoautomatické ošetrenie laserom s nízkym výkonom, ktorý navodzuje významné fotochemické zmeny v tkanivách, vyvolávajúce analgetický protizápalový a najmä biostimulačný efekt.
Biostimulačný efekt znamená urýchlenie metabolických pochodov bez hromadenia odpadových látok, čím dochádza k rýchlej a egektívnej obnove buniek a tým pádom k regenerácii pleti, spomaleniu starnutia, hojeniu zápalových ložísk (napr. akné) a uvoľneniu svalového napätia.
Zlatá maska 60´ 150 €
Doprajte Vašej pleti absolútne luxusný pôžitok ošetrením čistým 24 k zlatom.
Procedúra začína peelingom tváre, nasleduje vmasírovanie hydratačnej podkladovej masky, na ktorú sa aplikujú plátky zlata. Zlatá maska sa na záver vmasírováva do pokožky.
Účinky:
- zlato spevňuje a vyhladzuje pokožku
- redukuje jemné vrásky a pôsobí antioxidatívne
- rozjasňuje a pleť a dodáva jej žiarivý efekt

 
CENNÍK PROCEDÚR


 Odporúčame rezervovať si beauty procedúry vopred na telefónnom čísle +421 905 669 294, +421 41 5494832 alebo prostredníctvom e-mailu na balneo@spa.sk. 
Storno podmienky pri beauty procedúrach: 
Zrušenie v deň objednaného termínu 30 % z ceny procedúry. 
Zrušenie 2 hodiny pred jej začatím 100 % z ceny procedúry.

 

Kozmetický salón

Kozmetika - Pleťová masáž
ošetrenie dekoltu + 2 €
   12 €
Kozmetika - Hĺbkové čistenie pleti
problematická pleť + 3 €
19 €
Kozmetika - Relaxačné ošetrenie - hydratačné
výživné 20 €, ošetrenie dekoltu + 3 €
19 €
Kozmetika - Kompletné ošetrenie - hydratačné
výživné 25 €, ošetrenie dekoltu + 3 €
24 €
Kozmetika - Anti-Age 33 €
Kozmetika - Kolagén 34 €
Kozmetika - Age Summum 47 €
Kozmetika - Hydradermia 40 €
Kozmetika - Luxury Caviar 57 €
Kozmetika - Vitality for Men (pánske pleťové ošetrenie) 26 €
Kozmetika - Doplnkové služby - Formovanie obočia 3 €
Kozmetika - Doplnkové služby - Farbenie obočia 4 €
Kozmetika - Doplnkové služby - Farbenie rias 5 €
Kozmetika - Doplnkové služby - Depilácia hornej pery 3 €
Kozmetika - Doplnkové služby - Depilácia brady 4 €
Kozmetika - Doplnkové služby - Depilácia rúk 8 €
Kozmetika - Doplnkové služby - Depilácia - po kolená 12 €
Kozmetika - Doplnkové služby - Depilácia - celé nohy 16 €
Kozmetika - Doplnkové služby - Vitamínový zábal na ruky + peeling 6 €


Procedúry v kozmetickom salóne  si môžete zarezervovať na t.č. 0908 263 613


Zmena cien vyhradená.
Close online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
-
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus