Spa AphroditeAspaditeSpa Shop
sk
Online kamera Kariéra

Masáže a procedúry


Ponúkame našim klientom rôzne druhy špeciálnych, exkluzívnych a romantických masáží, vodných kúpeľov, Day spa balíkov a iných procedúr.
 

Masáže
Aphrodite rituál masáž*     60´ 81 €
Naša originálna masáž, ktorá kombinuje terapeuticky účinné masážne techniky a horúce esenciálne oleje, dokonale obnoví Vašu harmóniu a stratenú energiu. Nechajte sa rozmaznávať a precíťte postupné uvoľnenie svalového napätia a nahromadeného stresu.
Exkluzívna masáž so zábalom NOVINKA * 90´ 105 €
Nezabudnuteľný pôžitok z masáže, pri ktorej dokonale zabudnete na svoje každodenné starosti. Teplé zábaly končatín a chrbtice s následnou masážou celého tela potešia Vaše zmysly a uvoľnia nahromadené napätie.
Malibu koktail masáž * 60´ 69 €
Neopakovateľne príjemný zážitok pre Vaše zmysly a relaxáciu sme namiešali v podobe kokosového koktailu, ktorý pozostáva z nasledovných ingrediencií - prírodný kokosový peeling, masáž výživnými olejmi zmiešanými s Malibu likérom pre dokonalé uvoľnenie svalstva, na záver sa jemne votrie do pokožky kokosový maslový balzam.
Havana rumová masáž 60´ 69 €
Výživné bio oleje v kombinácii s kubánskym rumom dokonale prekrvia a uvoľnia stuhnuté svalstvo a nahromadený stres, príjemná vôňa, prostredie a dotyky vás prenesú do slnečných diaľok. Na začiatku Vás čaká prehriatie tela kalíškom kubánskeho rumu.
Švédska hodinová masáž * 60´ 69 €
Celotelová regeneračná masáž, patrí medzi najznámejšie a najvyhľadávanejšie masáže.Jej cieľom je odstránenie únavy, uvoľnenie svalov, zmiernenie bolesti a napätia, zvýšenie prekrvenia a podpora regeneračných schopností tela.
Masáž lávovými kameňmi * 60´ 69 €
Jedna z najobľúbenejších masáží stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, napomáha k detoxikácii organizmu a prílevu stratenej energie. Horúce lávové kamene prehrievajú celé telo a postupne uvoľňujú svalové napätie.
Bambusová masáž * 45´ 52 €
Unikátna masážna technika, ktorá má uvoľňujúce a drenážne vlastnosti. Vo východných kultúrach bol bambus vždy považovaný za drahocenný symbol mladosti a sily. Základnými prvkami masáže sú špeciálne hladké bambusové tyče rôznej veľkosti a originálny masážny kokosový olej. Každý bambus je špeciálne určený pre danú časť tela a tým sa maximalizuje úroveň tlaku. Bambusovou tyčou docielime dôkladné uvoľnenie svalov, čím zaručíme dlhodobý efekt masáže.
Športová masáž 30´ 35 €
Špecifický druh klasickej masáže zameranej na dolné končatiny, pri ktorej sa využívajú rýchle masážne techniky na intenzívne zahriatie a prekrvenie svalov.
Exkluzívna celotelová masáž * 45´ 52 €
Masáž na dokonalé uvoľnenie tela a duše s použitím bio mandľového a ukľudňujúceho esenciálneho oleja, pozostávajúca z masáže chrbta, šije, horných a dolných končatín.
LOMI-LOMI Havajská masáž * 45´ 52 €
Masáž celého tela plynulými, rytmickými pohybmi, pri ktorej terapeut využíva predlaktia a ruky. Prostredníctvom naťahovacích, tlakových a rotačných techník sa uvoľňuje zablokovaná energia z jednotlivých kĺbov a dochádza k pocitu celkového uvoľnenia.
Aromaterapeutická olejová masáž 30´ 35 €
Kombinácia dotyku a vône blahodárne pôsobí na organizmus a účinok masáže závisí od zvoleného éterického oleja:
- mandarinka - priaznivé protizápalové a protikŕčové účinky, stimuluje psychiku
- levanduľa - priaznivo pôsobí pri nervovom vypätí, nespavosti a migréne, znižuje krvný tlak
- ylang-ylang - afrodiziakálne a upokojujúce účinky
- kosodrevina - priaznivo pôsobí na reumu, kĺbové bolesti a artrózu.
Medová masáž 30´ 35 €
Pri medovej masáži pôsobí liečivá sila včelieho medu cez pokožku chrbta priamo na organizmus. Prostredníctvom pumpovacích hmatov sú pri masáži vysávané staré usadeniny z telesných tkanív. Masáž má priaznivé detoxikačné, regeneračné a výživné účinky na pokožku.
Reflexná masáž chodidiel 30´ 35 €
Tlaková masáž, ktorá pôsobí cez reflexné body a zóny na chodidle na určité orgány tela. Stimuláciou reflexných bodov a zón je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesti chrbtice a chodidiel. Po masáži je príjemný pocit ľahkých nôh.
Manuálna lymfodrenáž – telo 30´ 35 €
Manuálna lymfodrenáž – telo * 45´ 52 €
Špeciálna hmatová technika zameraná na ovplyvnenie lymfatického systému, je veľmi účinná na odstránenie únavy, lymfedému a detoxikáciu. Rozsah lymfodrenáže bude dohodnutý s terapeutom na základe zdravotného stavu a časového rozsahu ošetrenia.
Bankovanie chrbta 30´ 35 €
Masáž sklenenými bankami, ktorá ovplyvňuje zvýšenie imunity, zlepšuje krvný obeh a činnosť lymfatického systému, zmierňuje bolesti chrbtového svalstva.
Podvodná masáž ** 20´ 30 €
Celotelová masáž tlakom vody, pri ktorej je telo klienta ponorené v prírodnej liečivej vode s teplotou 35-37°C. Masáž má vynikajúce relaxačné a anticelulitídne účinky, najmä pôsobením tlaku vody a teploty na priečne pruhované svalstvo, obehový a lymfatický systém.
Klasická masáž čiastočná 15´ 17 €
Klasická masáž čiastočná 30´ 33 €
Sústava masážnych hmatov (trenie, vytieranie, roztieranie, hnietenie, tepanie, chvenie), ktoré s liečebným a relaxačným zameraním vykonáva masér na tele klienta.

Masáže tváre

 
Manuálna lymfodrenáž tváre a dekoltu 30´ 35 €
Manuálna lymfodrenáž tváre a dekoltu * 45´ 52 €
Špeciálna masáž, ktorá má sedatívny, analgetický a spazmolytický efekt na krvný a lymfatický obeh, slúži na skrášlenie tváre a dekoltu.
Antistresová masáž tváre 30´ 34 €
Pri príjemnej relaxačnej hudbe a hladivých hmatoch zabudnete na každodenný stres.

Romantické procedúry

 
Romantická masáž pre dvoch 45´ 104 €
Príjemná relaxačná masáž pre Vás a Vášho partnera pri sviečkach.
Romantická masáž pre dvoch lávovými kameňmi * 60´ 138 €
Harmonizujúca masáž pre Vás a Vášho partnera je nezabudnuteľným zážitkom v romantickej atmosfére pri sviečkach. Sila kameňov vyrovná energiu vašich tiel.
* na posilnenie účinku a pocitovz masáževás čaká šálka exkluzívneho čaju

Odporúčame rezervovať si masáže a procedúry vopred na telefónnom čísle +421 905 669 294, +421 41 5494832 alebo prostredníctvom e-mailu na balneo@spa.sk.
Storno podmienky pri masážach a procedúrach:
Zrušenie masáže v deň objednaného termínu 30 % z ceny masáže.
Zrušenie masáže 2 hodiny pred jej začatím 100 % z ceny masáže.

Beauty procedúry


Telové ošetrenia
LPG - Lipomassage 35´ 40 €
LPG - Lipomassage (10 ošetrení) 320 €
Špeciálne vyvinutá a vedecky podložená metóda pre odstraňovanie celulitídy a podkožného tuku, účinná na formovanie postavy a ochabnutej pokožky ako aj tvarovanie kontúr tela. Ide o lokalizované ošetrenie patentovaným prístrojom LPG.
* k ošetreniu je potrebné si zakúpiť alebo zapožičať špeciálny overal LPG
LPG overal 30 €
LPG overal zapožičanie (1 ošetrenie)
5 €
Luxury Spa rituál 60´ 60 €
Luxusný anti-aging rituál, ktorý rozmaznáva Vašu pokožku a zmysly. Píling z prírodných chia semienok v kombinácii s uvoľňujúcim olejovým kúpelom detoxikuje a hydratuje pokožku. Rituál je ukončený príjemnou masážou s použitím krému s jemnou textúrou, obsahujúcou Matcha čaj a kofeín.
Comfort Zone - Detoxikačný bahnový zábal 60´ 66 €
Exkluzívne termálne ošetrenie určené na redukciu váhy, hĺbkovú drenáž a detoxikáciu organizmu. Po ošetrení je pokožka zoštíhlená a spevnená.
Prístrojová lymfodrenáž 30´ 22 €
Intenzívne drenážne ošetrenie, ktoré zmierňuje opuchy dolných končatín a prejavy celulitídy. Dochádza k zlepšeniu priechodnosti lymfy a formovaniu postavy.
Vibrosauna 30´ 17 €
Jedinečný austrálsky patent, ktorý kombinuje účinky viacerých fyzikálnych podnetov na ľudský organizmus, pôsobí silne detoxikačne, uvoľňujúco, podporuje odbúravanie tukového tkaniva a uvoľnenie svalového napätia.
Tvárové ošetrenia
Mikrodermabrázia 30´ 36 €
Mikrodermabrázia s maskou 60´ 52 €
Špeciálne ošetrenie, pri ktorom sa mechanicky odstraňujú odumreté bunky z vrchnej vrstvy pokožky pomocou nástavcov s laserom brúsených diamantov. Vzhľadom na to, že mikrodermabrázia je založená na mechanickej exfoliácii s využitím vákua, dochádza k stimulácii a omladeniu pleti, odstráneniu nečistôt z pórov a odumretých kožných buniek. Už po prvom ošetrení je pokožka hladká, mäkká a svieža. Pri ošetrení s maskou je aplikovaná unikátna alginátová maska s liftingovým alebo upokojujúcim účinkom.
LPG - Liftmassage 40´ 36 €
LPG - Liftmassage (10 ošetrení) 290 €
Exkluzívne liftingové ošetrenie tváre a dekoltu, počas ktorého sa LPG zariadením aktivuje lymfatický systém, tvorba kolagénu a elastínu v pokožke. Podľa zvoleného programu dosiahneme redukciu kruhov pod očami, vyhladenie vrások, vypnutie pokožky, odvodnenie zadržiavanej vody, zoštíhlenie dvojitej brady.
Kolagénová maska 15´ 25 €
Doplnkové ošetrenie, ktoré nasleduje po absolvovaní LPG - Liftmassage pre maximálnu obnovu a aktiváciu kolagénu a spevnenie pleti.
Kyslíková mezoterapia - ošetrenie tváre a dekoltu 30´ 44 €
Vysoko účinná metóda na omladenie pleti, hydratáciu a odstránenie vrások aplikáciou špeciálnych, pokožke vlastných látok prostredníctvom média, ktorým je 95 % kyslík.
Zlatá maska 60´ 150 €
Doprajte Vašej pleti absolútne luxusný pôžitok ošetrením čistým 24 k zlatom. Procedúra začína peelingom tváre, nasleduje vmasírovanie hydratačnej podkladovej masky, na ktorú sa aplikujú plátky zlata. Zlatá maska sa na záver zapracováva do pokožky. Zlato spevňuje a vyhladzuje pokožku, redukuje jemné vrásky a pôsobí antioxidačne.

Odporúčame rezervovať si beauty procedúry vopred na telefónnom čísle +421 905 669 294, +421 41 5494832 alebo prostredníctvom e-mailu na balneo@spa.sk. 
Storno podmienky pri beauty procedúrach: 
Zrušenie v deň objednaného termínu 30 % z ceny procedúry. 
Zrušenie 2 hodiny pred jej začatím 100 % z ceny procedúry.

Vodoliečebné procedúry

Hydromasážny kúpeľ + suchý zábal** 20´ 15 €
Hydromasážny celotelový kúpeľ v termálnej liečivej vode poskytuje úľavu pre pohybový a nervový aparát. Dokonalý pocit z kúpeľa umocňuje chromatoterapia a množstvo trysiek, ktoré premasírujú celé telo od chodidiel až po krčnú chrbticu.
Hydromasážny kúpeľ Aphrodite + suchý zábal** 20´ 18 €
Poskytuje úľavu tela a mysle. Hydromasážny celotelový kúpeľ v termálnej liečivej vode obohatenej o kombináciu aromatických kúpeľových solí a esenciálnych olejov. Dokonalý pocit z kúpeľa umocňuje chromatoterapia a množstvo trysiek, ktoré premasírujú celé telo od chodidiel až po krčnú chrbticu. Kúpeľ pokožku príjemne prevonia, zvláčni, zjemní a dodá živiny.
Perličkový kúpeľ + suchý zábal ** 20´ 14 €
Jemne dráždivá forma masáže pod vodou aplikovaná na celé telo pomocou vzduchových bubliniek. Neupravovaná prírodná liečivá voda v kúpeli, vyvierajúca z hlbín zeme, má terapeutický účinok na pohybový a nervový systém.
Aromaterapeutický perličkový kúpeľ + suchý zábal ** 20´ 16 €
Jemne dráždivá forma masáže pod vodou aplikovaná na celé telo pomocou vzduchových bubliniek. Neupravovaná prírodná liečivá voda v kúpeli vyvierajúca z hlbín zeme, ktorá má terapeutický účinok na pohybový a nervový systém, je obohatená o aromatické kúpeľné soli s jedinečným kozmetologickým účinkom na pokožku.
Uhličitý kúpeľ + suchý zábal ** 20´ 18 €
Aplikácia oxidu uhličitého v termálnej vode. Počas kúpeľa sa vytvorí na ponorenej časti tela súvislá vrstva bubliniek CO2, ktorý spôsobí príjemné prehriatie a prekrvenie tela, čo vedie k omladeniu pokožky, odbúravaniu celulitídy a optimalizovaniu krvného tlaku.
** k procedúre poskytujeme plachtu.

Ostatné kúpeľné procedúry

Inhalácia vodíka 50´ 15 €
Inhalácia je najúčinnejšia a najrýchlejšia forma distribúcie molekulárneho vodíka ku každej bunke v našom organizme. Molekulárny vodík je najmenšia molekula, ktorá podľa všetkých výskumov potláča zápalovú reakciu, redukuje oxidačný stres a tým výrazne napomáha správnej funkcii imunitného systému a zmierňuje príznaky vírusových infekcií.
Oxygenoterapia 45´ 15 €
Vdychovanie primerane zvlhčeného vzduchu obohateného 60-90 % kyslíkom, súčasťou procedúry je podávanie vitamínového nápoja, vdychovaný kyslík má významné omladzujúce a regeneračné účinky na všetky tkanivá, srdcovo-cievny systém a povzbudenie psychickej činnosti.
Rašelina 20´ 15 €
Aplikácia teplého rašelinového obkladu na bolestivé miesta, do ktorých postupne preniká liečivé teplo a humínové kyseliny obsiahnuté v peloide. Jedna procedúra znamená aplikáciu jedného rašelinového obkladu.
Fitness- jednorazový vstup 1 vstup 5 €
Vacuwell 30´ 6 €
Aktívny pohyb pri súčasnom podtlaku spôsobuje zlepšenie prekrvenia podkožného tkaniva, kože a stimuláciu lymfatického systému, čo má za následok pri určitej pulzovej frekvencii veľmi účinné odbúravanie tukového tkaniva a celulitídy. K absolvovaniu procedúry je potrebné si priniesť vlastné športové oblečenie a pevnú čistú obuv.

Pedikúra - manikúra

 
Wellness pedikúra 90´ 55 €
Kráľovská starostlivosť o vaše nohy pozostávajúca z whirlpoolového kúpeľa nôh, pedikúry, aplikácie bahna z Mŕtveho mora a relaxačnej masáže chodidiel.
Wellness manikúra 90´ 35 €
Špeciálna starostlivosť o vaše ruky, ktorá spočíva z ošetrenia nechtov, kúpeľa rúk, aplikácie výživného olejčeka a bahna z Mŕtveho mora, kúra je ukončená relaxačnou masážou rúk.
Japonská manikúra 45´ 30 €
Špeciálna starostlivosť o prírodné nechty, ktorá podporuje prekrvenie a tým zdravý rast nechtu. Ošetrenie sa prevádza zaleštením výživnej pasty, ktorá obsahuje napr. včelí vosk, pantenol, glycerín, vitamíny A,E do platničky nechtu. Ošetrenie zlepšuje lesk nechtu a pomáha pri rožtiepených a lámavých nechtoch.
Pedikúra mokrá
45´ 35 €
Manikúra 45´ 20 €
Lakovanie nechtov * 15´ 5 €
Lakovanie francúzske * 30´ 7 €
*Doplnkové ošetrenie k Pedikúre a Manikúre

Cenník liečebných výkonov po konzultácii s lekárom

 
Lekárske vyšetrenie - vstupné 30,00 €
Skupinová respiračná rehabilitácia 40´ 15 €
Skupinové cvičenie zamerané na zlepšenie celkovej kondície, svalovej sily a pohyblivosti. Počas cvičenia sa zameriavame na rytmus a hĺbku dýchania s cieľom zvyšovať vitálnu kapacitu pľúc, uvoľniť ale aj posilniť nádychové a výdychové svaly. Na prehĺbenie dýchania využívame pohyby horných, dolných končatín a trupu.
Individuálna rehabilitácia 20´ 25 €
Zostava cielených cvikov a špeciálnych metodík pod vedením skúseného fyzioterapeuta na zlepšenie vášho zdravotného stavu.
Reflexná masáž chrbta 20´ 25 €
Manuálny liečebný výkon podľa presne stanovených zostáv, ktorým sa priaznivo ovplyvňujú reflexné zóny a dráhy v oblasti chrbtice. Správne vykonanou masážou je možné odstrániť svalové napätie a bolesť pohybového aparátu.
Bemer - terapia ciev 8 - 20´ 19 €
Bemer - terapia ciev (5 ošetrení) 8 - 20´ 85 €
Bemer je fyzikálna terapia, pri ktorej špeciálne pulzujúce magnetické pole účinne stimuluje obmedzenú alebo narušenú mikrocirkuláciu v tkanivách až na úroveň najmenších kapilár. Ošetrenie podporuje regulačné mechanizmy tela zodpovedné za procesy hojenia a bunkovej regenerácie. Terapia Bemer zlepšuje krvné a lymfatické zásobovanie orgánov a tkanív, podporuje hojenie rán a zranení pri športe. Rovnako podporuje imunitný systém, zvyšuje telesnú a duševnú výkonnosť a v neposlednom rade je terapia prospešná pri problémoch so spánkom.
Rázová vlna ShockWave- aplikácia podľa ordinácie lekára 30 €
Je patentované zariadenie, ktoré ma širokospektrálny, dlhodobý aj okamžitý terapeutický účinok. Spája terapiu bezbolestnou rázovou vlnou s diatermiou v jednej aplikácií. Pôsobenie je na ošetrované miesto súčasne a umožňuje dosahovať výnimočné výsledky, úspešne prináša úľavu, znižuje svalové napätie, urýchľuje hojenie rán, zvyšuje redukciu kolagénu a zlepšuje metabolizmus pri množstve problematických diagnóz: Pätová ostroha - Bolesti ramena - Bolestivé zranenia svalov a šliach ( natrhnutie, natiahnutie ) - Kalcifikáty - Bolesť chrbta - Fibróza - Tendinitída - Bursitída - Zápal Achillovej šľachy - Dupuyetrénová kontraktúra atď.
Lokálna kryoterapia- aplikácia podľa ordinácie lekára 10 €
Lokálne pôsobenie schladeného vzduchu na určité časti tela sa využíva pri športových poraneniach, reumatických a degeneratívnych ochoreniach pohybového aparátu. Účinky kryoterapie sú analgetické, antiflogistické, antiedemické, znižuje sa svalový tonus a zvyšuje rozsah pohybu.
Bio-magnetoresonančná terapia 30´ 10 €
Patentovaný prístroj stimuluje bunky poškodených tkanív a orgánov ľudského tela energetickými kvantami vznikajúcimi priamo na subatomárnej úrovni. Bioenergia magnetorezonančnej terapie účinne lieči akútne i chronické ochorenia pohybového aparátu, degeneratívne artrózy kĺbov, bolesti a poškodenia diskov chrbtice, osteoporózu, poškodenia šliach, poúrazové stavy. Pre svoj biostimulačný efekt na kolagénové a elastínové vlákna prináša viditeľné výsledky v estetickej anti-aging medicíne pri omladzovaní pokožky.
Distančná interferenčná elektroliečba 15´ 10 €
Kombinácia troch významných fyzikálnych liečebných metód v jednom prístroji - impulzné nízkofrekvenčné prúdy, interferenčné prúdy a polarizované červené svetlo zvyšuje liečebný efekt o 200% oproti klasickej distančnej elektroliečbe. Procedúra je veľmi účinná pri degeneratívnych, zápalových, poúrazových ochoreniach pohybového a nervového systému, poškodeniach diskov, šliach, svalov a kĺbov. Pôsobí hojivo, regeneračne a analgeticky na poškodené tkanivá.
Magnetoterapia 20´ 10 €
Pôsobenie pulzného magnetického poľa na organizmus pri liečbe bolestivých a zápalových zmien vo vašom organizme.
Distančná elektroliečba 15´ 10 €
Bezdotyková aplikácia nízko a strednofrekvenčných prúdov s hojivými, protibolestivými a regeneračnými účinkami v závislosti od zvoleného programu.
Interferenčné prúdy 10´ 7 €
Využitie strednofrekvenčných elektrických prúdov na liečbu bolestivých stavov.
Krátkovlnná diatermia 15´ 5 €
Využitie vysokofrekvenčných prúdov na tvorbu tepelnej energie v tkanivách, ktorá pôsobí protibolestivo.
Ultrazvuk 10´ 10 €
Mikromasáž tkanív a zlepšenie prekrvenia prostredníctvom mechanického vlnenia zvuku.
Bioptron 10´ 5 €
Pôsobenie svetelnej energie, ktorá stimuluje správnu činnosť organizmu na bunkovej úrovni.
Solux 10´ 5 €
Prehriatie a prekrvenie tkaniva pôsobením infračerveného svetla.
Parafango 15´ 12 €
Aplikácia obkladu zo zmesi bahna a parafínu na bolestivé miesta, do ktorých postupne preniká liečivé teplo.
Parafín 10´ 7 €
Aplikácia teplého parafínu na oblasť rúk, do ktorých postupne preniká liečivé teplo.
Inhalácia 15´ 12 €
Pravidelnou inhaláciou minerálnej vody Vincentka dochádza v horných alebo dolných dýchacích cestách, v závislosti od aplikácie, k antiseptickému účinku, uvoľneniu hlienu, znižovaniu zápalu a naštartovaniu správnej funkcie pľúcnych alveol. Vincentka je výnimočná silne mineralizovaná jódová, slaná voda s obsahom fluoridov a mnohých biogénnych prvkov. 
Plynové injekcie 12 €
Vpichovanie CO2 do bolestivých zón na zlepšenie prekrvenia a ovplyvnenie bolesti.

Day Spa


Romantik 120 € 2x Termálne bazény 120´
1x Romantická masáž pre dvoch 45´
Natural 60 € 1x Saunový svet 3 hod.
1x Klasická masáž 30´

* K procedúre poskytujeme župan a prezuvky.
** K absolvovaniu procedúry vacuwell je potrebné si priniesť vlastné športové oblečenie a pevnú čistú obuv.


Na všetky individuálne procedúry a balíky DAY SPA je nutné si urobiť rezerváciu prostredníctvom hore uvedených telefónnych čísel alebo priamo pri našej pokladni procedúry Kúpeľnom dome Aphrodite.
Vstup do Termálnych bazénov, Saunového sveta a Natural spa je prednostne rezervovaný pre hostí ubytovaných v našich kúpeľných zariadeniach.
Vstupy pre klientov z verejnosti môžu byť podmienené voľnou kapacitou Vodného sveta, Saunového sveta a Natural spa.
 
 

OTVÁRACIE HODINY

Aphrodite Beauty  Termálne bazény, Saunový svet a Natural Spa 
 PONDELOK    09:00 - 12:30   13:00 - 18:00  09:00 - 21:00
UTOROK 09:00 - 12:30   13:00 - 18:00
09:00 - 21:00
STREDA 09:00 - 12:30   13:00 - 18:00
09:00 - 21:00
ŠTVRTOK 09:00 - 12:30   13:00 - 18:00
09:00 - 21:00
PIATOK 09:00 - 12:30   13:00 - 20:00
09:00 - 22:00
SOBOTA 08:00 - 12:30   13:00 - 20:00
09:00 - 22:00
NEDEĽA 08:00 - 12:30   13:00 - 18:00
09:00 - 21:00
* Procedúry pedikúra - manikúra a vodoliečba si môžete objednať individuálne na Spa recepcii.


Zmena cien procedúr a ošetrení vyhradená.

Close online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
-
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus