Spa AphroditeAspaditeSpa Shop
sk
Online kamera Kariéra

Masáže a procedúry


Ponúkame našim klientom rôzne druhy špeciálnych, exkluzívnych a romantických masáží, vodných kúpeľov, Day spa balíkov a iných procedúr.
 

Masáže
Aphrodite rituál masáž*       NOVINKA 60´ 70 €
Naša originálna masáž, ktorá kombinuje terapeuticky účinné masážne techniky a horúce esenciálne oleje, dokonale obnoví Vašu harmóniu a stratenú energiu. Nechajte sa rozmaznávať a precíťte postupné uvoľnenie svalového napätia a nahromadeného stresu.

Malibu koktail masáž * 60´ 60 €
Neopakovateľne príjemný zážitok pre Vaše zmysly a relaxáciu sme namiešali v podobe kokosového koktailu, ktorý pozostáva z nasledovných ingrediencií - prírodný kokosový peeling, masáž výživnými olejmi zmiešanými s Malibu likérom pre dokonalé uvoľnenie svalstva, na záver sa jemne votrie do pokožky kokosový maslový balzam.
Havana rumová masáž 60´ 60 €
Výživné bio oleje v kombinácii s kubánskym rumom dokonale prekrvia a uvoľnia stuhnuté svalstvo a nahromadený stres, príjemná vôňa, prostredie a dotyky vás prenesú do slnečných diaľok. Na začiatku Vás čaká prehriatie tela kalíškom kubánskeho rumu.
Švédska hodinová masáž * 60´ 60 €
Celotelová regeneračná masáž, patrí medzi najznámejšie a najvyhľadávanejšie masáže.Jej cieľom je odstránenie únavy, uvoľnenie svalov, zmiernenie bolesti a napätia, zvýšenie prekrvenia a podpora regeneračných schopností tela.
Masáž lávovými kameňmi * 60´ 60 €
Jedna z najobľúbenejších masáží stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, napomáha k detoxikácii organizmu a prílevu stratenej energie. Horúce lávové kamene prehrievajú celé telo a postupne uvoľňujú svalové napätie.
Bambusová masáž * 45´ 45 €
Unikátna masážna technika, ktorá má uvoľňujúce a drenážne vlastnosti. Vo východných kultúrach bol bambus vždy považovaný za drahocenný symbol mladosti a sily. Základnými prvkami masáže sú špeciálne hladké bambusové tyče rôznej veľkosti a originálny masážny kokosový olej. Každý bambus je špeciálne určený pre danú časť tela a tým sa maximalizuje úroveň tlaku. Bambusovou tyčou docielime dôkladné uvoľnenie svalov, čím zaručíme dlhodobý efekt masáže.
Športová masáž 30´ 30 €
Špecifický druh klasickej masáže zameranej na dolné končatiny, pri ktorej sa využívajú rýchle masážne techniky na intenzívne zahriatie a prekrvenie svalov.
Exkluzívna celotelová masáž * 45´ 45 €
Masáž na dokonalé uvoľnenie tela a duše s použitím bio mandľového a ukľudňujúceho esenciálneho oleja, pozostávajúca z masáže chrbta, šije, horných a dolných končatín.
LOMI-LOMI Havajská masáž * 45´ 45 €
Masáž celého tela plynulými, rytmickými pohybmi, pri ktorej terapeut využíva predlaktia a ruky. Prostredníctvom naťahovacích, tlakových a rotačných techník sa uvoľňuje zablokovaná energia z jednotlivých kĺbov a dochádza k pocitu celkového uvoľnenia.
Aromaterapeutická olejová masáž 30´ 30 €
Kombinácia dotyku a vône blahodárne pôsobí na organizmus a účinok masáže závisí od zvoleného éterického oleja:

- mandarinka - priaznivé protizápalové a protikŕčové účinky, stimuluje psychiku

- levanduľa - priaznivo pôsobí pri nervovom vypätí, nespavosti a migréne, znižuje krvný tlak

- ylang-ylang - afrodiziakálne a upokojujúce účinky

- kosodrevina - priaznivo pôsobí na reumu, kĺbové bolesti a artrózu.
Medová masáž 30´ 30 €
Pri medovej masáži pôsobí liečivá sila včelieho medu cez pokožku chrbta priamo na organizmus. Prostredníctvom pumpovacích hmatov sú pri masáži vysávané staré usadeniny z telesných tkanív. Masáž má priaznivé detoxikačné, regeneračné a výživné účinky na pokožku.
Reflexná masáž chodidiel 30´ 30 €
Tlaková masáž, ktorá pôsobí cez reflexné body a zóny na chodidle na určité orgány tela. Stimuláciou reflexných bodov a zón je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesti chrbtice a chodidiel. Po masáži je príjemný pocit ľahkých nôh.
Manuálna lymfodrenáž – telo 30´ 30 €
Manuálna lymfodrenáž – telo * 45´ 45 €
Špeciálna hmatová technika zameraná na ovplyvnenie lymfatického systému, je veľmi účinná na odstránenie únavy, lymfedému a detoxikáciu. Rozsah lymfodrenáže bude dohodnutý s terapeutom na základe zdravotného stavu a časového rozsahu ošetrenia.
Bankovanie chrbta 30´ 30 €
Masáž sklenenými bankami, ktorá ovplyvňuje zvýšenie imunity, zlepšuje krvný obeh a činnosť lymfatického systému, zmierňuje bolesti chrbtového svalstva.
Podvodná masáž ** 20´ 26 €
Celotelová masáž tlakom vody, pri ktorej je telo klienta ponorené v prírodnej liečivej vode s teplotou 35-37°C. Masáž má vynikajúce relaxačné a anticelulitídne účinky, najmä pôsobením tlaku vody a teploty na priečne pruhované svalstvo, obehový a lymfatický systém.
Klasická masáž čiastočná 15´ 14 €
Klasická masáž čiastočná 30´ 28 €
Sústava masážnych hmatov (trenie, vytieranie, roztieranie, hnietenie, tepanie, chvenie), ktoré s liečebným a relaxačným zameraním vykonáva masér na tele klienta.

Masáže tváre

 
Manuálna lymfodrenáž tváre a dekoltu 30´ 30 €
Manuálna lymfodrenáž tváre a dekoltu * 45´ 45 €
Špeciálna masáž, ktorá má sedatívny, analgetický a spazmolytický efekt na krvný a lymfatický obeh, slúži na skrášlenie tváre a dekoltu.
Antistresová masáž tváre 30´ 29 €
Pri príjemnej relaxačnej hudbe a hladivých hmatoch zabudnete na každodenný stres.

Romantické procedúry

 
Romantická masáž pre dvoch 45´ 90 €
Príjemná relaxačná masáž pre Vás a Vášho partnera pri sviečkach.
Romantická masáž pre dvoch lávovými kameňmi * 60´ 120 €
Harmonizujúca masáž pre Vás a Vášho partnera je nezabudnuteľným zážitkom v romantickej atmosfére pri sviečkach. Sila kameňov vyrovná energiu vašich tiel.

* na posilnenie účinku a pocitovz masáževás čaká šálka exkluzívneho čaju

Odporúčame rezervovať si masáže a procedúry vopred na telefónnom čísle +421 905 669 294, +421 41 5494832 alebo prostredníctvom e-mailu na balneo@spa.sk.
Storno podmienky pri masážach a procedúrach:
Zrušenie masáže v deň objednaného termínu 30 % z ceny masáže.
Zrušenie masáže 2 hodiny pred jej začatím 100 % z ceny masáže.

Beauty procedúry

 
Telové ošetrenia
Rádiofrekvencia REACTION 40 70 €
Rádiofrekvencia Reaction je absolútna jednotka v oblasti bezoperačnej liečby celulitídy a formovania postavy. Prístroj Reaction je jediným systémom, ktorý v odbore estetiky kombinuje dva terapeutické postupy–systém fungujúci na báze viackanálovej rádiofrekvencie a vákuovej terapie.
Mezotransdukcia 60´ 70 €
Neinvazívna alternatíva mezoterapie pôsobiaca prostredníctvom frakčných sinusových vĺn.Metóda umožňuje aktívnym látkam-vysokokoncentrované séra prenikať cez vrchnú vrstvu pokožky až ku bunkám kože-dermis. Ošetrenie pôsobí na bunkovej úrovni a viac ako 90 % aktívnych látok preniká k cieľovým tkanivám. Účinok závisí od zvoleného séra – tonizácia a spevnenie pokožky BODY-FIRMING, proti celulitíde LIPO-CELL, zoštíhlenie a tvarovanie LIPO-ADIPE, proti striám STRETCH-MARKS.
LPG - Lipomassage 35´ 35 €
LPG - Lipomassage (10 ošetrení) 300 €
Špeciálne vyvinutá a vedecky podložená metóda pre odstraňovanie celulitídy a podkožného tuku, účinná na formovanie postavy a ochabnutej pokožky ako aj tvarovanie kontúr tela. Ide o lokalizované ošetrenie patentovaným prístrojom LPG.

* k ošetreniu je potrebné si zakúpiť alebo zapožičať špeciálny overal LPG
LPG overal 30 €
LPG overal zapožičanie (1 ošetrenie)5 €


Himalájsky soľný rituál          60´               60 €
Jedinečný hýčkajúci rituál pre detoxikáciu a revitalizáciu tela i mysle, pri ktorom využívame starodávnu silu prírodnej himalájskej soli. Ošetrenie je doplnené masážnou technikou s energetizujúcimi soľnými kameňmi, prírodnými produktami, soľným peelingom a zábalom, čo Vám zaistí efektívnu detoxikáciu, stimuláciu metabolizmu, zmiernenie bolesti svalov a kĺbov, spevnenie pokožky a zlepšenie krvného obehu.
Oenoterapia - omladzujúci zábal  60´ 90 €
Luxusné omladzujúce telové ošetrenie obnovujúce pokožku, ktoré využíva antioxidačnú silu polyfenolov obsiahnutých v červenom hrozne. Prirodzenén antioxidačné výhody tohto ošetrenia zvýšia odvodňovanie tela, maximalizujú hydratáciu a hladkú dokonalosť, aby Vaše telo pociťovalo výnimočnú pohodu.
Luxury Spa rituál 60´ 55 €

Luxusný anti-aging rituál, ktorý rozmaznáva Vašu pokožku a zmysly. Píling z prírodných chia semienok v kombinácii s uvoľňujúcim olejovým kúpelom detoxikuje a hydratuje pokožku. Rituál je ukončený príjemnou masážou s použitím krému s jemnou textúrou, obsahujúcou Matcha čaj a kofeín.
Comfort Zone - Detoxikačný bahnový zábal 60´ 60 €
Exkluzívne termálne ošetrenie určené na redukciu váhy, hĺbkovú drenáž a detoxikáciu organizmu. Po ošetrení je pokožka zoštíhlená a spevnená.
Prístrojová lymfodrenáž 30´ 20 €
Intenzívne drenážne ošetrenie, ktoré zmierňuje opuchy dolných končatín a prejavy celulitídy. Dochádza k zlepšeniu priechodnosti lymfy a formovaniu postavy.
Vibrosauna 30´ 15 €
Jedinečný austrálsky patent, ktorý kombinuje účinky viacerých fyzikálnych podnetov na ľudský organizmus, pôsobí silne detoxikačne, uvoľňujúco, podporuje odbúravanie tukového tkaniva a uvoľnenie svalového napätia.
Tvárové ošetrenia

MARINA MIRACLE - EXPRESNÉ ROZŽIARENIE PLETI   *NOVINKA       45´ 60 €
Ošetrenie prírodnou nórskou kozmetikou, ktorá Vašu pleť rozmazná vysoko kvalitnou a luxusnou starostlivosťou. Expresné ošetrenie pleti zaručí hydratovanú, pevnú a naozaj vyživenú pleť.

Anti-aging pearl cryoterapia      NOVINKA

Jedinečné profesionálne ošetrenie značky Anne Semonin ponúka okamžité omladenie a vypnutie pleti. Táto luxusná procedúra pozostáva z peelingu, masky, masáže a cryoterapie perlovou ľadovou kockou. Doprajte si mladistvý a svieži vzhľad pre každú príležitosť.

Anti-aging cryoterapia  60´ 80 €
Bezchybný rozžiarujúci zážitok pokožky využíva účinky kryoterapie so 100% aktívnym sérom Anne Semonin na posilnenie pevnosti pokožky na bunkovej úrovni. Doplnený neurokozmetikou obsahujúcou Wild Indigo, ktoré stimuluje uvoľňovanie B-endorfínov, zaplavuje telo celkovým pocitom pohody.
Hydramemory de luxe 60´ 60 €
Ošetrenie s dvojitou masážou / exkluzívna comfort touch masáž s novinkou Brush massage, ktorá využíva techniku dvoch štetcov / spolu s intenzívnymi hydratačnými produktami zaistí 24 hod. hydratáciu, celkové omladenie, pervenciu proti predčasnému starnutiu, hodvábnu, pevnú a vyživenú pleť.
Lifting de luxe         90´         90 €
Ošetrenie, ktoré obnovuje, vyplňuje a prináša dokonalý lifting. V ktombinácii s exkluzívnou ( Comfort Zone ) aktívnou liftingovou masážou stimuluje bunkovú regeneráciu, obnoví plnosť a mladistvý vzhľad tváre. Účinnosť špecifického pôsobenia je dosiahnutá vďaka dvojitému peelingu v kombinácii s vitamínom C a ovocnými kyselinami a pôsobením inovatívnej dvojfázovej masky. Prelomový prístup v boji proti vráskam, strate elasticity,dehydratácii a pigmentovým škvrnám. Prináša späť vznešenú krásnu pleť.
Active lift        60´         60 €
Ošetrenie, ktoré obnovuje, vyplňuje a prináša dokonalý lifting. V kombinácií s exkluzívnou (comfort Zone ) aktívnou liftingovou masážou stimuluje bunkovú regeneráciu, obnoví plnosť a mladistvý vzhľad tváre. Účinnosť špecifického pôsobenia je dosiahnutá vďaka peelingu a pôsobením dvojfázovej masky. Active lift prináša alternatívu ošetrenia Lifting de luxe, vhodné počas letných slnečných dní.
Rádiofrekvencia REACTION 40´ 50 €
Rádiofrekvencia Reaction je absolútna jednotka v oblasti bezoperačného vyplňovania vrások a omladenia pokožky. Prístroj Reaction je jediným systémom, ktorý v odbore estetiky kombinuje dva terapeutické postupy–systém fungujúci na báze viackanálovej rádiofrekvencie a vákuovej terapie.

Mikrodermabrázia 30´ 33 €
Mikrodermabrázia s maskou 60´ 47 €
Špeciálne ošetrenie, pri ktorom sa mechanicky odstraňujú odumreté bunky z vrchnej vrstvy pokožky pomocou nástavcov s laserom brúsených diamantov. Vzhľadom na to, že mikrodermabrázia je založená na mechanickej exfoliácii s využitím vákua, dochádza k stimulácii a omladeniu pleti, odstráneniu nečistôt z pórov a odumretých kožných buniek. Už po prvom ošetrení je pokožka hladká, mäkká a svieža. Pri ošetrení s maskou je aplikovaná unikátna alginátová maska s liftingovým alebo upokojujúcim účinkom.
LPG - Liftmassage 40´ 33 €
LPG - Liftmassage (10 ošetrení) 290 €
Exkluzívne liftingové ošetrenie tváre a dekoltu, počas ktorého sa LPG zariadením aktivuje lymfatický systém, tvorba kolagénu a elastínu v pokožke. Podľa zvoleného programu dosiahneme redukciu kruhov pod očami, vyhladenie vrások, vypnutie pokožky, odvodnenie zadržiavanej vody, zoštíhlenie dvojitej brady.
Kolagénová maska 15´ 20 €
Doplnkové ošetrenie, ktoré nasleduje po absolvovaní LPG - Liftmassage pre maximálnu obnovu a aktiváciu kolagénu a spevnenie pleti.
Kyslíková mezoterapia - ošetrenie tváre a dekoltu 30´ 40 €
Vysoko účinná metóda na omladenie pleti, hydratáciu a odstránenie vrások aplikáciou špeciálnych, pokožke vlastných látok prostredníctvom média, ktorým je 95 % kyslík.
Laserová biostimulácia 20´ 20 €
Plnoautomatické ošetrenie laserom, ktoré vyvoláva významné omladzujúce zmeny v tkanivách, analgetický protizápalový a najmä biostimulačný efekt. Biostimulačný efekt zabezpečí rýchlu a efektívnu obnovu buniek a tým pádom regeneráciu pleti, spomalenie starnutia, hojenie zápalových ložísk (napr. akné) a uvoľnenie svalového napätia.
Zlatá maska 60´ 150 €
Doprajte Vašej pleti absolútne luxusný pôžitok ošetrením čistým 24 k zlatom. Procedúra začína peelingom tváre, nasleduje vmasírovanie hydratačnej podkladovej masky, na ktorú sa aplikujú plátky zlata. Zlatá maska sa na záver zapracováva do pokožky. Zlato spevňuje a vyhladzuje pokožku, redukuje jemné vrásky a pôsobí antioxidačne.

Odporúčame rezervovať si beauty procedúry vopred na telefónnom čísle +421 905 669 294, +421 41 5494832 alebo prostredníctvom e-mailu na balneo@spa.sk. 
Storno podmienky pri beauty procedúrach: 
Zrušenie v deň objednaného termínu 30 % z ceny procedúry. 
Zrušenie 2 hodiny pred jej začatím 100 % z ceny procedúry.

Vodoliečebné procedúry

Hydromasážny kúpeľ + suchý zábal** 20´ 15 €
Hydromasážny celotelový kúpeľ v termálnej liečivej vode poskytuje úľavu pre pohybový a nervový aparát. Dokonalý pocit z kúpeľa umocňuje chromatoterapia a množstvo trysiek, ktoré premasírujú celé telo od chodidiel až po krčnú chrbticu.

Hydromasážny kúpeľ Aphrodite + suchý zábal** 20´ 18 €
Poskytuje úľavu tela a mysle. Hydromasážny celotelový kúpeľ v termálnej liečivej vode obohatenej o kombináciu aromatických kúpeľových solí a esenciálnych olejov. Dokonalý pocit z kúpeľa umocňuje chromatoterapia a množstvo trysiek, ktoré premasírujú celé telo od chodidiel až po krčnú chrbticu. Kúpeľ pokožku príjemne prevonia, zvláčni, zjemní a dodá živiny.
Perličkový kúpeľ + suchý zábal ** 20´ 14 €
Jemne dráždivá forma masáže pod vodou aplikovaná na celé telo pomocou vzduchových bubliniek. Neupravovaná prírodná liečivá voda v kúpeli, vyvierajúca z hlbín zeme, má terapeutický účinok na pohybový a nervový systém.
Aromaterapeutický perličkový kúpeľ + suchý zábal ** 20´ 16 €
Jemne dráždivá forma masáže pod vodou aplikovaná na celé telo pomocou vzduchových bubliniek. Neupravovaná prírodná liečivá voda v kúpeli vyvierajúca z hlbín zeme, ktorá má terapeutický účinok na pohybový a nervový systém, je obohatená o aromatické kúpeľné soli s jedinečným kozmetologickým účinkom na pokožku.
Uhličitý kúpeľ + suchý zábal ** 20´ 18 €
Aplikácia oxidu uhličitého v termálnej vode. Počas kúpeľa sa vytvorí na ponorenej časti tela súvislá vrstva bubliniek CO2, ktorý spôsobí príjemné prehriatie a prekrvenie tela, čo vedie k omladeniu pokožky, odbúravaniu celulitídy a optimalizovaniu krvného tlaku.
** k procedúre poskytujeme plachtu.

Wellness

 
Oxygenoterapia 45´ 12 €
Vdychovanie primerane zvlhčeného vzduchu obohateného 60-90 % kyslíkom, súčasťou procedúry je podávanie vitamínového nápoja, vdychovaný kyslík má významné omladzujúce a regeneračné účinky na všetky tkanivá, srdcovo-cievny systém a povzbudenie psychickej činnosti.
Rašelina 20´ 15 €
Aplikácia teplého rašelinového obkladu na bolestivé miesta, do ktorých postupne preniká liečivé teplo a humínové kyseliny obsiahnuté v peloide. Jedna procedúra znamená aplikáciu jedného rašelinového obkladu.
Fitness 1 vstup 5 €
Vacuwell 30´ 6 €
Aktívny pohyb pri súčasnom podtlaku spôsobuje zlepšenie prekrvenia podkožného tkaniva, kože a stimuláciu lymfatického systému, čo má za následok pri určitej pulzovej frekvencii veľmi účinné odbúravanie tukového tkaniva a celulitídy. K absolvovaniu procedúry je potrebné si priniesť vlastné športové oblečenie a pevnú čistú obuv.

Pedikúra - manikúra

 
Wellness pedikúra 90´ 40 €
Kráľovská starostlivosť o vaše nohy pozostávajúca z whirlpoolového kúpeľa nôh, pedikúry, aplikácie bahna z Mŕtveho mora a relaxačnej masáže chodidiel.
Wellness manikúra 90´ 26 €
Špeciálna starostlivosť o vaše ruky, ktorá spočíva z ošetrenia nechtov, kúpeľa rúk, aplikácie výživného olejčeka a bahna z Mŕtveho mora, kúra je ukončená relaxačnou masážou rúk.
Japonská manikúra 45´ 15 €
Špeciálna starostlivosť o prírodné nechty, ktorá podporuje prekrvenie a tým zdravý rast nechtu. Ošetrenie sa prevádza zaleštením výživnej pasty, ktorá obsahuje napr. včelí vosk, pantenol, glycerín, vitamíny A,E do platničky nechtu. Ošetrenie zlepšuje lesk nechtu a pomáha pri rožtiepených a lámavých nechtoch.
Pedikúra mokrá

45´


20 €


Manikúra 45´ 13 €
Lakovanie nechtov * 15´ 5 €
Lakovanie francúzske * 15´ 7 €
*Doplnkové ošetrenie k Pedikúre a Manikúre

Cenník liečebných výkonov po konzultácii s lekárom

 
Lekárske vyšetrenie - vstupné 20,00 €
Lekárske vyšetrenie - priebežné, výstupné 10 €Individuálna rehabilitácia 20´ 25 €
Zostava cielených cvikov a špeciálnych metodík pod vedením skúseného fyzioterapeuta na zlepšenie vášho zdravotného stavu.
Reflexná masáž chrbta 20´ 25 €
Manuálny liečebný výkon podľa presne stanovených zostáv, ktorým sa priaznivo ovplyvňujú reflexné zóny a dráhy v oblasti chrbtice. Správne vykonanou masážou je možné odstrániť svalové napätie a bolesť pohybového aparátu.
Bio-magnetoresonančná terapia 30´ 10 €
Patentovaný prístroj stimuluje bunky poškodených tkanív a orgánov ľudského tela energetickými kvantami vznikajúcimi priamo na subatomárnej úrovni. Bioenergia magnetorezonančnej terapie účinne lieči akútne i chronické ochorenia pohybového aparátu, degeneratívne artrózy kĺbov, bolesti a poškodenia diskov chrbtice, osteoporózu, poškodenia šliach, poúrazové stavy. Pre svoj biostimulačný efekt na kolagénové a elastínové vlákna prináša viditeľné výsledky v estetickej anti-aging medicíne pri omladzovaní pokožky.
Distančná interferenčná elektroliečba 15´ 10 €
Kombinácia troch významných fyzikálnych liečebných metód v jednom prístroji - impulzné nízkofrekvenčné prúdy, interferenčné prúdy a polarizované červené svetlo zvyšuje liečebný efekt o 200% oproti klasickej distančnej elektroliečbe. Procedúra je veľmi účinná pri degeneratívnych, zápalových, poúrazových ochoreniach pohybového a nervového systému, poškodeniach diskov, šliach, svalov a kĺbov. Pôsobí hojivo, regeneračne a analgeticky na poškodené tkanivá.
Magnetoterapia 20´ 10 €
Pôsobenie pulzného magnetického poľa na organizmus pri liečbe bolestivých a zápalových zmien vo vašom organizme.
Distančná elektroliečba 15´ 10 €
Bezdotyková aplikácia nízko a strednofrekvenčných prúdov s hojivými, protibolestivými a regeneračnými účinkami v závislosti od zvoleného programu.
Interferenčné prúdy 10´ 7 €
Využitie strednofrekvenčných elektrických prúdov na liečbu bolestivých stavov.
Krátkovlnná diatermia 15´ 5 €
Využitie vysokofrekvenčných prúdov na tvorbu tepelnej energie v tkanivách, ktorá pôsobí protibolestivo.
Ultrazvuk 10´ 10 €
Mikromasáž tkanív a zlepšenie prekrvenia prostredníctvom mechanického vlnenia zvuku.
Bioptron 10´ 5 €
Pôsobenie svetelnej energie, ktorá stimuluje správnu činnosť organizmu na bunkovej úrovni.
Solux 10´ 5 €
Prehriatie a prekrvenie tkaniva pôsobením infračerveného svetla.
Parafango 15´ 12 €
Aplikácia obkladu zo zmesi bahna a parafínu na bolestivé miesta, do ktorých postupne preniká liečivé teplo.
Parafín 10´ 7 €
Aplikácia teplého parafínu na oblasť rúk, do ktorých postupne preniká liečivé teplo.
Inhalácia 15´ 12 €
Vdychovanie liečiv a minerálnej vody na zlepšenie činnosti dýchacích ciest.
Plynové injekcie 12 €
Vpichovanie CO2 do bolestivých zón na zlepšenie prekrvenia a ovplyvnenie bolesti.

Day Spa

 
Beauty anti-aging * 95 € 1x laserová biostimulácia 20´

1x kyslíková mezoterapia (tvár, dekolt) 30´

1x Luxury Spa rituál 60´
Aphrodite fit&slim * 45 € 1x LPG-Lipomassage 35´

1x vibrosauna 30´

NATURAL 50 € 1x Saunový svet 3 hod.

1x klasická masáž 30´

* K procedúre poskytujeme  župan a prezuvky. Na záver vás čaká šálka exkluzívneho čaju.
** K absolvovaniu procedúry vacuwell je potrebné si priniesť vlastné športové oblečenie a pevnú čistú obuv.


Na všetky individuálne procedúry a balíky DAY SPA je nutné si urobiť rezerváciu prostredníctvom hore uvedených telefónnych čísel alebo priamo pri našej pokladni procedúry Kúpeľnom dome Aphrodite.
Vstup do Termálnych bazénov, Saunového sveta a Natural spa je prednostne rezervovaný pre hostí ubytovaných v našich kúpeľných zariadeniach.
Vstupy pre klientov z verejnosti môžu byť podmienené voľnou kapacitou Vodného sveta, Saunového sveta a Natural spa.
 
 

OTVÁRACIE HODINY

Aphrodite Beauty  Termálne bazény, Saunový svet a Natural Spa 
 PONDELOK    09:00 - 12:30   13:00 - 18:00  09:00 - 22:00
UTOROK 09:00 - 12:30   13:00 - 18:00

09:00 - 22:00

STREDA 09:00 - 12:30   13:00 - 18:00

09:00 - 22:00

ŠTVRTOK 09:00 - 12:30   13:00 - 18:00

09:00 - 22:00

PIATOK 09:00 - 12:30   13:00 - 20:00

09:00 - 23:00

SOBOTA 08:00 - 12:30   13:00 - 20:00

09:00 - 23:00

NEDEĽA 08:00 - 12:30   13:00 - 18:00

09:00 - 22:00

* Procedúry pedikúra - manikúra a vodoliečba si môžete objednať individuálne na Spa recepcii.

CENNÍK PROCEDÚR

Zmena cien procedúr a ošetrení vyhradená.

Close online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
-
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus