Spa AphroditeAspaditeSpa Shop
sk
Online kamera Kariéra

Natural Spa


Vychutnajte si chvíle oddychu v zóne Natural Spa, ktorá je vybudovaná v prírodnom duchu. Okrem zrubových sáun, vonkajších i vnútorných termálnych bazénov sme tu pripravili i ďalšie služby pre váš maximálny relax.

Ponuka služieb v interiérovej časti Natural Spa

KNEIPPOV ŠLIAPACÍ KÚPEĽ

Prechádzka po Kneippovom chodníku je založená na striedavom pôsobení teplej a studenej vody v jednotlivých vaničkách, s nerovným terénom, ktorou sa reflexne stimulujú chodidlá a dochádza k obnove pružnosti ciev, svalov a šliach vašich nôh.
Teplota:
teplá voda: 40°C - 42°C
studená voda: 12°C - 14°C
Účinok: intenzívne prekrvenie dolných končatín, reflexná stimulácia receptorov, prevencia plochej nohy, zlepšenie celkového metabolizmu a krvného obehu
Viac informácii o kúpeľnej procedúre nájdete TU:

Infrasauna

Pobyt v infrasaune s teplotou 45-50°C zabezpečí príjemné prehriatie organizmu i ľuďom, ktorí neznesú vysoké teploty v tradičnej fínskej saune. V infrasaune pôsobí infračervené žiarenie, ktoré preniká do hĺbky až 4 cm, a tým dôkladne prehrieva i hlbšie uložené tkanivá a zlepšuje prekrvenie vnútorných orgánov. Pôsobením infračerveného žiarenia dochádza k rozšíreniu kapilár, zlepšeniu elasticity ciev, zmierneniu svalového napätia a stuhnutosti kĺbov, aktivácii lymfatického systému, čím sa zmierňujú opuchy a zápaly a v neposlednom rade sa účinnejšie odstraňujú toxické látky a tuky z organizmu. Dokonalú relaxáciu v našej infrasaune podporí svetelná terapia pôsobiaca cez unikátnu stenu z Himalájskej soli.

Relaxačný výplavový bazén

Celotelový kúpeľ v prírodnej termálnej vode s teplotou 35°-36°C s možnosťou využitia hydromasážnych trysiek a perličkových ležadiel prispôsobených na masáž chrbta, horných a dolných končatín.  Výplavovou časťou bazéna sa dostanete do vonkajšej časti bazéna,nad ktorou sa majestátne týči bralo z prírodných skál, po ktorých steká vodopád.

Relax akvárium

Relaxačná oddychová zóna s upokojujúcim výhľadom na akvárium so sladkovodnými rybami. Kapacita relaxačnej miestnosti je 8 lehátok.

Relax panorama

Relaxačná oddychová zóna s atraktívnym výhľadom na vonkajší areál Natural Spa. Kapacita relaxačnej miestnosti je 15 lehátok.

Ponuka služieb v exteriérovej časti Natural Spa

Natural horúci bazén

Bazén s objemom 40 m 3 a jednotlivými vodami 40 ° C. Bazén je dispozične navrhnutý akoby časťou bio jazera obloženého prírodného kameňa. Voda v bazéne je upravená morskou soľou.

Natural studený bazén

Bazén s objemom 120 m 3 a jednotlivými vodami 20 ° -25 ° C. Bazén je dispozične navrhnutý akoby časťou bio jazera obloženého prírodného kameňa. Bazén slúži na schladenie po absolvovaní zrubových sáun.Ľadový bazén

Ochladzovací bazénik s teplotou vody 10°-12°C a hĺbkou 1,3 m sa nachádza medzi zrubovými saunami v blízkosti záhonu s liečivými bylinkami. Bazén slúži pre naozajstných otužilcov na schladenie po saunovaní.

Biosanárium

Teplota v biosanáriu sa pohybuje medzi 65-70°C a relatívna vlhkosť vzduchu je medzi 20% až 30%. Pobyt v biosanáriu pomáha pacientom s vysokým krvným tlakom, posilňuje imunitný systém a je vhodné pre tých, ktorým je klasická fínska sauna príliš horúca. Naše exkluzívne biosanárium s panoramatickým výhľadom na vonkajší prírodný areál Vám ponúka kombináciu muzikoterapie, chromoterapie a aromaterapie. V pravidelných intervaloch, každú pol hodinu prebieha automatické polievanie saunových kameňov jedinečným zariadením Maximus.

Kelo ritual sauna

Fínská rustikálna sauna osemuholníkového tvaru s teplotou 85 až 95 °C je v interiéri obložená 200-ročným KELO drevom. V strede sauny je dominantná saunová pec. Kapacita sauny je cca 80 ľudí a je ako stvorená na saunové rituály. Saunamajster počas saunového rituálu polievaním kameňov zvyšuje vlhkosť vzduchu v saune, čím zvyšuje pocitovú teplotu. Následne pomocou osušky, alebo vejára rozháňa vzduch v saune a zvyšuje tak intenzitu saunovania. Každý rituál trvá 10 – 13 minút, je sprevádzaný hudbou, svetelnými efektami, príjemnými vôňami, alebo tématickým príbehom.
Viac informácii o kúpeľnej procedúre najdete TU:

SAUNOVANIE

Natural reflexný chodník

Reflexný chodník rozprestierajúci sa okolo Ľadového bazéna slúži na reflexnú stimuláciu plosky nohy. Krátka prechádzka po chodníku skladajúceho sa z podložia rôzneho zloženia Vám stimuluje chodidlo, pôsobí preventívne a stimuluje aktiváciu pozdĺžnej a priečnej klenby chodidla.
Cenník termálnych bazénov a saunového sveta 2020 Verejnosť
dospelí deti od 0 - 12 rokov

Termálne bazény 2 h pondelok - štvrtok *
Termálne bazény  SPA CLUB  2 h pondelok - štvrtok *
15 €
11 €
10 €
-


Termálne bazény 2 h 20 € 12 €

Termálne bazény celodenný vstup 30 € 18 €


Saunový svet 2 h ** 28 € 28 €
Saunový svet 3 h **
Saunový svet  SPA CLUB  3 h pondelok - štvrtok * **
35 €
23 €
35 €
-
Saunový svet celodenný vstup ** 55 € 55 €
Strata čipu 50 € 50 €

* Zvýhodnené ceny neplatia počas štátnych sviatkov, letných prázdnin, veľkonočných sviatkov a v období vianočných sviatkov  24.12.2021 - 7.1.2022.
** V cene Saunového sveta sú potrebné vstupy do Termálnych bazénov a prírodných kúpeľov.

Doplatky za prekročenie zakúpeného času
Termálne bazény  DOPLATOK VEREJNOSŤ 2 € za každú ďalšiu začiatočnú 1/2 hodinu , po prekročení zakúpeného časového vstupu. Termálne bazény  DOPLATOK UBYTOVANÍ HOSTIA 1 € za každú ďalšiu začatú 1/2 hodinu , po prekročení zakúpeného časového vstupu. Saunový svet DOPLATOK 0,30 € / minúta , tj každá začatá minúta za službu Saunový svet bude účtovaný na výstup.
 
Otváracie hodiny - termálne bazény, saunový svet a prírodné kúpele
PONDELOK - ŠTVRTOK
PIATOK - NEDEĽA
09:00 - 21:00 hod 
09:00 - 22:00 hod


Zmena cien vyhradená. 


CENNÍK NA STIAHNUTIE
CENNÍK PROCEDÚR
PRAVIDLÁ V PRÍRODNÉ KÚPELE
NÁVŠTEVNÝ PORIADOKClose online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
-
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus