Spa AphroditeAspaditeSpa Shop
sk
Kariéra

Natural Spa

Vychutnajte si chvíle oddychu v zóne Natural Spa, ktorá je vybudovaná v prírodnom duchu. 
Okrem zrubových sáun, vonkajších i vnútorných termálnych bazénov sme tu pripravili i ďalšie služby pre váš maximálny relax.
 

Ponuka služieb v interiérovej časti Natural Spa

KNEIPPOV ŠLIAPACÍ KÚPEĽ

Prechádzka po Kneippovom chodníku je založená na striedavom pôsobení teplej a studenej vody v jednotlivých vaničkách, s nerovným terénom, ktorou sa reflexne stimulujú chodidlá a dochádza k obnove pružnosti ciev, svalov a šliach vašich nôh.
Teplota:
teplá voda: 40°C - 42°C
studená voda: 12°C - 14°C
Účinok: intenzívne prekrvenie dolných končatín, reflexná stimulácia receptorov, prevencia plochej nohy, zlepšenie celkového metabolizmu a krvného obehu
Viac informácii o kúpeľnej procedúre najdete TU:

Infrasauna

Pobyt v infrasaune s teplotou 45-50°C zabezpečí príjemné prehriatie organizmu i ľuďom, ktorí neznesú vysoké teploty v tradičnej fínskej saune. V infrasaune pôsobí infračervené žiarenie, ktoré preniká do hĺbky až 4 cm, a tým dôkladne prehrieva i hlbšie uložené tkanivá a zlepšuje prekrvenie vnútorných orgánov. Pôsobením infračerveného žiarenia dochádza k rozšíreniu kapilár, zlepšeniu elasticity ciev, zmierneniu svalového napätia a stuhnutosti kĺbov, aktivácii lymfatického systému, čím sa zmierňujú opuchy a zápaly a v neposlednom rade sa účinnejšie odstraňujú toxické látky a tuky z organizmu. Dokonalú relaxáciu v našej infrasaune podporí svetelná terapia pôsobiaca cez unikátnu stenu z Himalájskej soli.

Relaxačný výplavový bazén

Celotelový kúpeľ v prírodnej termálnej vode s teplotou 35°-36°C s možnosťou využitia hydromasážnych trysiek a perličkových ležadiel prispôsobených na masáž chrbta, horných a dolných končatín.  Výplavovou časťou bazéna sa dostanete do vonkajšej časti bazéna,nad ktorou sa majestátne týči bralo z prírodných skál, po ktorých steká vodopád.


Relax akvárium

Relaxačná oddychová zóna s upokojujúcim výhľadom na akvárium so sladkovodnými rybami. Kapacita relaxačnej miestnosti je 8 lehátok.

Relax panorama

Relaxačná oddychová zóna s atraktívnym výhľadom na vonkajší areál Natural Spa. Kapacita relaxačnej miestnosti je 15 lehátok.

Ponuka služieb v exteriérovej časti Natural Spa

Natural horúci bazén

Bazén s objemom 40 m3 a teplotou vody 40°C. Bazén je dispozične navrhnutý akoby časť bio jazera obloženého prírodným kameňom. Voda v bazéne je upravovaná morskou soľou.

Natural studený bazén

Bazén s objemom 120 m3 a teplotou vody 20°-25°C. Bazén je dispozične navrhnutý akoby časť bio jazera obloženého prírodným kameňom. Bazén slúži na príjemné schladenie po absolvovaní zrubových sáun.

Dňa 29.01.2020 bude natural studený bazén mimo prevádzky.

Ľadový bazén

Ochladzovací bazénik s teplotou vody 10°-12°C a hĺbkou 1,3 m sa nachádza medzi zrubovými saunami v blízkosti záhonu s liečivými bylinkami. Bazén slúži pre naozajstných otužilcov na schladenie po saunovaní.

Biosanárium

Teplota v biosanáriu sa pohybuje medzi 65-70°C a relatívna vlhkosť vzduchu je medzi 20% až 30%. Pobyt v biosanáriu pomáha pacientom s vysokým krvným tlakom, posilňuje imunitný systém a je vhodné pre tých, ktorým je klasická fínska sauna príliš horúca. Naše exkluzívne biosanárium s panoramatickým výhľadom na vonkajší prírodný areál Vám ponúka kombináciu muzikoterapie, chromoterapie a aromaterapie. V pravidelných intervaloch, každú pol hodinu prebieha automatické polievanie saunových kameňov jedinečným zariadením Maximus.

Kelo ritual sauna

Fínská rustikálna sauna osemuholníkového tvaru s teplotou 85 až 95 °C je v interiéri obložená 200-ročným KELO drevom. V strede sauny je dominantná saunová pec. Kapacita sauny je cca 80 ľudí a je ako stvorená na saunové rituály. Saunamajster počas saunového rituálu polievaním kameňov zvyšuje vlhkosť vzduchu v saune, čím zvyšuje pocitovú teplotu. Následne pomocou osušky, alebo vejára rozháňa vzduch v saune a zvyšuje tak intenzitu saunovania. Každý rituál trvá 10 – 13 minút, je sprevádzaný hudbou, svetelnými efektami, príjemnými vôňami, alebo tématickým príbehom.
Viac informácii o kúpeľnej procedúre najdete TU:

Natural reflexný chodník

Reflexný chodník rozprestierajúci sa okolo Ľadového bazéna slúži na reflexnú stimuláciu plosky nohy. Krátka prechádzka po chodníku skladajúceho sa z podložia rôzneho zloženia Vám stimuluje chodidlo, pôsobí preventívne a stimuluje aktiváciu pozdĺžnej a priečnej klenby chodidla.
Cenník termálnych bazénov a saunového sveta 2020 Verejnosť Ubytovaní ***
dospelí deti od 0 - 12 rokov dospelí deti do 12 rokov
Termálne bazény 2 h pondelok - štvrtok *
Termálne bazény 2 h SPA CLUB pondelok - štvrtok *
15 €
11 €
10 €
-


Termálne bazény 2 h 20 € 12 € 8 € 4 €
Termálne bazény celodenný vstup 30 € 18 €
Saunový svet 2 h **
Saunový svet 3 h **
Saunový svet 3 h SPA CLUB pondelok - štvrtok *   **
28 €
35 €
23 €

28 €
35 €
-

Saunový svet celodenný vstup ** 55 € 55 €
Strata čipu 50 € 50 € 10 € 10 €
* Zvýhodnené ceny neplatia počas štátnych sviatkov, letných prázdnin, veľkonočných sviatkov 10.-13.4.2020 a v období vianočných sviatkov 24.12.2020 - 6.1.2021.
** V cene Saunového sveta sú zahrnuté vstupy do Termálnych bazénov a Natural spa.
*** Zľava pre klientov ubytovaných v našich zariadeniach: Hotel Malá Fatra a Villa Margaréta. 
Doplatky za prekročenie zakúpeného času
Termálne bazény DOPLATOK VEREJNOSŤ 2 € za každú ďalšiu začatú 1/2 hodinu, po prekročení zakúpeného časového vstupu. Termálne bazény DOPLATOK UBYTOVANÍ HOSTIA 1 € za každú ďalšiu začatú 1/2 hodinu, po prekročení zakúpeného časového vstupu. Saunový svet DOPLATOK 0,30 €/minúta, t. j. každá začatá minúta za službu Saunový svet bude účtovaná na výstupe 
 
Otváracie hodiny - termálne bazény, saunový svet a natural spa
NEDEĽA - ŠTVRTOK
PIATOK - SOBOTA
09:00 - 22:00 hod
09:00 - 23:00 hod


 
Zmena cien vyhradená. 

CENNÍK NA STIAHNUTIE
PRAVIDLÁ V NATURAL SPA
NÁVŠTEVNÝ PORIADOK