5 tipov pre nezabudnuteľný zažitok

Túžba spoznať niečo nové je v každom z nás.

Niekto dá prednosť turistike, niekto histórii, ale čo tak očista a oddych v kúpeľoch? Prinášame vám 5 tipov ako si vybrať tie správne a nebyť sklamaný z vysnívaného relaxu.

Relax či zdravotné dôvody?

V prvom rade je potrebné, aby ste sa rozhodli, či potrebujete kúpele len na zrelaxovanie alebo máte zdravotné problémy a kúpele chcete navštíviť za týmto účelom. Ak idete za regeneráciou, stačí si doma zbaliť pár základných vecí, kontaktovať recepciu vybraného zariadenia a o chvíľu si môžete užívať pokoj v saune či niektorom z liečivých kúpeľov. Pri zdravotných dôvodoch odporúčame najskôr návštevu konzultovať s lekárom. 

Máte radi luxus?

Priznajme si, ak už si za niečo zaplatíme, chceme za to aj primerané služby. O to viac nás poteší, ak za pobyt v kúpeľoch zaplatíme nie príliš premrštenú sumu a čakajú nás skvelé priestory, výborný servis a neodolateľné procedúry. 

Kvalita rozhoduje

Hlavným dôvodom návštevy kúpeľov je ponuka masáží, saunového sveta a poteší i určitá pridaná hodnota ako napríklad dokonalé ošetrenie pleti. V kúpeľoch Spa Aphrodite si môžete vychutnať všetky tieto pôžitky na jednom mieste.

Servis na prvom mieste

Celkový zážitok z návštevy kúpeľov podporí najmä prístup a servis odborníkov, ktorí sa o vás postarajú a majú za úlohu poskytnúť vám takmer všetko, čo vám na očiach uvidia.

Miesto na pracovné stretnutia

Nie každé kúpele sú miestom práve na pracovné schôdzky. Spa Aphrodite ale ponúka skvelú možnosť ako spojiť príjemné s užitočným a po práci si dopriať zaslúžený relax. Veď kde sa lepšie vytvárajú obchodné vzťahy a uvoľnená atmosféra ako v saune, alebo pri pohári dobrého smoothie nápoja?
Ak si chcete vybrať dobré a kvalitné kúpele, nemala by rozhodovať len najnižšia cena, ktorá, mimochodom, nie je vždy zárukou dobrého a správneho výberu. Dobré kúpele sa vyznačujú kvalitnými procedúrami, skvelým servisom a v neposlednom rade i množstvom kladných recenzii od návštevníkov. Ak sa zameriate práve na tieto body, zažijete v kúpeľoch nezabudnuteľný zážitok ktorý poskytuje i Spa Aphrodite