Ako dopriať telu to pravé?

Čo dopriať telu, aby fungovalo ako má a nezradilo nás v tej najmenej očakávanej chvíli?

Mnohí z nás sa neustále zamýšľajú nad tým, ako svoje telo vylepšiť a čo mu dopriať, aby fungovalo ako má a nezradilo nás v tej najmenej očakávanej chvíli. Často krát potrebujeme, aby telo pracovalo na plný výkon. Čo je teda  to najlepšie a čo mu dopriať?

Odborníci sa zhodujú v názore, že za úspešným štartom do každého dňa stojí len jediná vec- smoothie. Najlepší čas na pitie tohto zázračného nápoja sú práve raňajky. Prečo práve tie? Raňajky sú prvé jedlo dňa, kedy sa do tela môže dostať najviac vitamínov a podporných látok pre organizmus. Zlepšíte si stravovacie návyky, zredukujete hmotnosť a urobíte niečo zdravé pre svoje telo. Navyše príprava smoothie je jednoduchá a hlavne rýchla. Priznajme si, málokto z nás si ráno privstane o hodinku, dve, aby pripravil výdatné raňajky a odštartoval zdravo celý deň. Riešenie odísť z domu bez raňajok nie je vždy rozumná voľba. Raňajky sú predsa základ celého dňa . Okrem toho ranné pitie smoothie nápojov pomáha predchádzať jarnej únave a zlepší vašu náladu počas náročného dňa. Jeden pohár smoothie je zaručená prevencia proti únave a v spojení napríklad s lievancami ho ocenia i naši najmenší. 

Smoothies sú bohaté na vitamíny a minerály. Do pozornosti dávame zelené smoothie, do ktorého ak namiešate špenát, jablká, hrušky a šalát, doplníte telu draslík, selén vitamín A a C. 

Smoothie nápoj je tiež vhodný v boji proti akné. Pohár smoothie denne urobí s vašou pleťou zázraky a sami nebudete veriť, čo tento zázračný nápoj dokáže. Zelené smoothie obsahuje tiež protizápalové a protirakovinové látky, tiež antioxidanty, ktoré pomáhajú zlepšiť zrak, dodajú energiu a jeho užívaním predídete predčasnému starnutiu. Tiež je to skvelá forma detoxu a celkovej očisty tela.

Tento nápoj je jednoznačne označovaný za elixír mladosti. Vychutnať si ho môžete práve k raňajkám v našom Spa Aphrodite,  kde vám ho s láskou pripravíme. Jeho účinky môžete sledovať už za pár dní a zistiť, ako skvele reaguje vaše telo na tieto raňajky bohaté na vitamíny.