Nájdite s nami elixír mladosti!

Nájdite s nami elixír mladosti!

Všetci túžime byť mladí, krásni, dobre vyzerajúci a veľakrát nám hlavou prebehne myšlienka - keby tak existoval nejaký elixír mladosti. Čo ak ale naozaj existuje?

V kúpeľoch Spa Aphrodite takýmto skvelým elixírom disponujeme a doprajeme  ho všetkým ubytovaným hosťom alebo návštevníkom. Aphrodite Water obsahuje jedinečné, telu prospešné minerálne látky, ktoré svojím účinkom pôsobia blahodarne na každý organizmus.

Priznajme si, odporúčaný pitný režim dodržiava asi málokto, no to je základný pilier okrem iného i napríklad pre zdravú a vypnutú pokožku. Či už máte suchú, mastnú alebo zmiešanú pleť, každá potrebuje doplniť vodu aby bola krásna a bezchybná. Ak vašej pokožke chýba voda, je unavená, suchá, bez prirodzeného lesku, v najhorších prípadoch sa začne i odlupovať a vyzerá staršia, ako v skutočnosti je. Ak denne vypijete dva litre minerálnej vody, výsledky sa dostavia a prejaví sa to na stave vašej bezchybnej pokožky.

Veľmi dôležité je uvedomiť si kedy, čo a hlavne koľko toho vypiť. Správne zvoleným nápojom pomôžeme nielen svojmu telu, ale i našej mysli, ktorá takisto potrebuje osviežiť. 

Pravidelné a časté užívanie nášho elixíru mladosti vytvára v tele zásadité prostredie. Dochádza tak k detoxikácii a odkysleniu, čo spôsobuje hlavne spomalenie starnutia tkanív. Minerálna voda tiež pôsobí blahodarne proti stresu a civilizačným chorobám. Nízky obsah sodíka s optimálnym pomerom vápnika a horčíka 2:1 je vhodný aj ako prevencia srdcovo-cievnych chorôb.  Ako zabezpečiť, aby bol elixír mladosti ešte účinnejší? Dodržiavajte nasledovné pravidlá:
  • pre zachovanie kvality vody ju odporúčame piť z porcelánového krčiažka alebo skla
  • pitnú kúru absolvujte v duševnej pohode, pomalými dúškami
  • súčasťou pitnej kúry je i telesný pohyb, odporúčame preto užívať vodu pri pomalej chôdzi
Pri správnom a pravidelnom pití Spa Aqua Aphrodite sa jej účinky dostavia v krátkom čase. Na zdravie!