Nie je voda ako voda

Mnohí z nás si určite dávajú pozor na dodržiavanie pitného režimu a správny prísun tekutín. Čo je však potrebné telu dopriať, aby sme ho zásobili množstvom výživných látok a v neposlednom rade i energie?

Voda Aphrodite je skvelý spôsob, ako si po náročnom dni oddýchnuť pri pohári vychladenej vody. Blahodarne pôsobí na náš organizmus a stará sa o detoxikáciu a odkyslenie celého tela. Okrem iného sa tiež voda Aphrodite odporúča pri prevencii srdcovo-cievnych chorôb. Mnohí, ktorí si vodu Aphrodite vychutnali dúšok po dúšku, ju tiež nazývajú i elixír mladosti. Po vypití pohára tejto skvelej vody sa budete naozaj cítiť plný energie a prísun tekutín ocení i vaša pokožka, ktorá sa tak stane jemnejšou a vypnutejšou. Aby pitie minerálnej vody skutočne splnilo svoj cieľ a malo účinok, je potrebné dodržiavať nasledujúce pravidlá:
  • pre zachovanie kvality vody ju odporúčame piť z porcelánového krčiažka alebo skla
  • pitnú kúru absolvujte v duševnej pohode, pomalými dúškami
  • súčasťou pitnej kúry je i telesný pohyb, odporúčame preto užívať vodu pri pomalej chôdzi

Aby bolo pitie vody zdraviu prospešné, je potrebné aby voda obsahovala optimálny pomer vápnika a horčíka. Vhodný je i nízky pomer sodíka. Je teda jedno akú vodu pijete? Odborníci sa zhodli, že určite nie. Pri správnom výbere minerálnej vody doprajete svojmu telu množstvo potrebných látok, ktoré mu chýbajú. Naučíte sa dodržiavať pitný režim, ktorý je najmä v nadchádzajúcich letných mesiacoch viac než dôležitý a v konečnom dôsledku urobíte službu svojmu zdraviu, ktoré sa vám jedného dňa isto poďakuje. Voda Aphrodite spĺňa všetky nároky na ňu kladené, a preto je viac než vhodným doplnok k chutnému obedu alebo len tak, na utíšenie smädu.