Práca a relax - ako ich spojiť?

Žijeme v dobe, kedy si len ťažko vieme nájsť chvíľku sami pre seba. V uponáhľanom svete, v ktorom vládnu peniaze, sa stále za niečím naháňame a na relax zvyčajne neostáva čas. Dá sa vôbec spojiť práca a relax? 
Pre niekoho môže byť práve práca vysnívaným relaxom a dokáže si v nej najlepšie oddýchnuť. Čo ale ostatní, ktorí v práci oddychovať nevedia alebo nemôžu? Máme pre vás skvelý tip ako spojiť príjemné s užitočným a po práci si dopriať zaslúžený oddych. Kúpele Spa Aphrodite vám ponúkajú jedinečnú možnosť spojiť tieto dve, pre niekoho nespojiteľné, veci. Poskytneme vám priestory pre stretnutia, konferencie, či dôležité zasadnutia. Po náročnej práci si u nás môžete oddýchnuť pri príjemnej masáži, v saune, či v bazéne s osviežujúcim smoothie nápojom. Ak sme vás aspoň troška navnadili, neváhajte a rezervujte si svoj relaxačno- pracovný pobyt v našich kúpeľoch. Postaráme sa o vaše maximálne pohodlie a vy sa tak budete môcť plne sústrediť na pracovné povinnosti. 

Aktuálnym trendom je práve spojenie práce s oddychom. Ako inak sa dá lepšie motivovať samého seba alebo svojich zamestnancov? Spa Aphrodite sú viac než vhodným miestom pre pracovné stretnutia. Zameňte kancelárske priestory za stretnutie v saune. Nie je vhodnejšie miesto na uzatváranie výhodných obchodov a kontraktov, najmä ak je človek uvoľnený a komunikácia prebieha prirodzeným, nenúteným spôsobom?

Pri využití našich procedúr, sáun, či bazénov prídete na iné, nové myšlienky, ktoré možno prospejú nielen vášmu telu a mysli, ale i prinesú nové obzory pre vaše obchody. Je predsa všeobecne známe, že oddýchnutý a dobre naladený človek žne oveľa viac osobných, či pracovných úspechov ako jeho protiklad. Preto neváhajte a pozvite svojich kolegov stráviť príjemné chvíle do kúpeľov Spa Aphrodite. Výsledky isto nenechajú na seba dlho čakať. Po pracovnom dni vás pozývame na výbornú večeru do reštaurácie spojenú s bohatým kultúrnym programom.