Zabijak vrások - podľahnite mu aj vy

S pribúdajúcim vekom sa treba čoraz viac venovať sebe a svojej pokožke. Ako sa o ňu postarať, aby bola svieža a mladistvá?
Žiadna z nás sa, žiaľ, nevyhne prirodzenému procesu starnutia pleti. O to viac to platí pre letné obdobie, kedy je pokožka namáhaná nadmerným opaľovaním. V honbe za túžbou bronzového nádychu pleti nám slnko odoberá z pokožky vlhkosť a jej vlákna strácajú automaticky elasticitu. 

Vrásky na tvári sa objavia vo väčšom množstve ak fajčíte, máte svetlú pokožku a modré oči- títo ľudia sú viac náchylní na poškodenie pleti od slnka, alebo sa dlhšiu dobu neprimerane vystavujete slnečnému žiareniu. 
Na trhu sa objavuje veľké množstvo produktov, ktoré sľubujú zjemnenie vrások, niektoré dokonca ich úplné odstránenie. Realita je však iná a častokrát tieto prípravky nezmenia na našej pleti vôbec nič. Pravidelná starostlivosť o pleť však dokáže divy. Ako sa o ňu starať tak, aby sme stále vyzerali sviežo a upravene?

V kúpeľoch Spa Aphrodite sme pre vás pripravili množstvo procedúr pre skvalitnenie pokožky či už na tvári alebo celom tele. Na uvoľnenie a klasické ošetrenie pleti odporúčame kyslíkovú mezoterapiu. Špeciálnym aplikátorom sa pomocou 95 % koncentrovaného kyslíka vpravujú výživné látky priamo až do bazálnej vrstvy pokožky. Ošetrenie je neinvazívne a veľmi príjemné. Výsledky sú pociťované už po prvej aplikácii. K viditeľným a dlhšiu dobu trvajúcim účinkom doporučujeme opakovať ošetrenie obdeň 8 až 10-krát.

Ak svojej pokožke chcete dopriať poriadny luxus, aplikujeme vám u nás na tvár zlatú masku. Procedúra začína peelingom tváre, nasleduje vmasírovanie hydratačnej podkladovej masky, na ktorú sa aplikujú plátky zlata. Zlatá maska sa na záver vmasírováva do pokožky. Zlato spevní a vyhladí pokožku, redukuje jemné vrásky pôsobí antioxidatívne. Vaša pleť bude rozjasnená a zlato jej dodá žiarivý efekt.

Vrásky sú bezpochyby strašiakom väčšiny z nás, no s našimi kvalitnými procedúrami ich príchod môžeme presunúť na neskôr.