Zbavte svoje telo toxínov

Množstvo kníh, časopisov, či článkov na internete ponúka zaručené spôsoby detoxikácie, ktoré bývajú neraz spojené s vynaložením nemalých finančných prostriedkov.

Samotná detoxikácia môže prebiehať rôznymi spôsobmi. Detox sa správne začne, ak budete dodržiavať pôst, obklopíte sa rôznymi liečivými rastlinami, čerstvou zeleninou a ovocím, začnete cvičiť alebo chodiť do sauny. Ktorá z týchto možností sa vám najviac pozdáva?

Nech už zvolíte ktorúkoľvek, začiatok je vždy rovnaký. Je potrebné vylúčiť alkohol, cigarety a v podstate všetko nezdravé. Ak vám samotné slovíčko detox nič nehovorí a naháňa vám istým spôsobom strach, existuje jedno riešenie ako s detoxom začať. Po dobu niekoľkých týždňov si každé ráno doprajte smoothie nápoj. Či už zmiešate ovocie, zeleninu prípadne mix oboch, výsledok sa dostaví v krátkom čase. Okrem iného, chlorofyl v zelených rastlinách je veľmi užitočný pri odstraňovaní ťažkých kovov z tela. Preto sa do drinku nebojte pridať i napríklad špenát. Ak pitnú kúru dodržíte počas siedmych dní, kedy je dovolené piť len čerstvé šťavy, bylinkové čaje a množstvo čistej vody, vaše telo sa vám čoskoro poďakuje.

Vychutnajte si skvelé smoothie drinky i v kupeľoch Spa Aphrodite. Počas vášho pobytu vám ich radi pripravíme. Svoju očistu tiež môžete doplniť výberom vhodnej sauny z nášho saunového sveta. Tešíme sa na vašu návštevu!