SPAKariéraPomocná sila do kuchyne

Pomocná sila do kuchyne

Termín nástupu
ihneď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
816 EUR/mesiac + osobné prémie, príplatky za víkendy, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocník v kuchyni vykonáva pomocné práce pri príprave potravín na varenie,pri výdaji jedál,obsluhuje jednoduché kuchynské stroje a zabezpečuje udržiavanie čistoty vo všetkých priestoroch príslušnej stravovacej prevádzky. Príprava raňajok - raňajková pomocná sila a príprava šalátov - šalátová pomocná sila.

Zamestnanecké výhody, benefity

zamestnanecká strava, vstup do wellness, ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na výberový pohovor.
Výberové konanie bude ukončené ihneď po nájdení vhodného uchádzača.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nás neváhajte kontaktovať na gastro@spa.sk alebo na t.č.: 0905 667 692
Close online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus