SPASpa & procedúryMasáže a procedúry

Masáže a procedúry

Ponúkame našim klientom rôzne druhy špeciálnych, exkluzívnych a romantických masáží, vodných kúpeľov, Day spa balíkov a iných procedúr.

Potrebujete viac informácii? Sme tu pre Vás každý deň v týždni od 9:00 do 22:00 hod na balneo@spa.sk a na tel. +421 41 549 48 32.

Masáže

Hammam NOVINKA*50min.85 €
Tradičný rituál tureckej masáže, zjemní a zvlhčí Vašu pokožku, uvoľní napätie.Masáž je vhodná po fyzickej aktivite, odstráni z tela toxíny, zvýši energiu a zlepší činnosť orgánov.

Aroma sviečková masáž NOVINKA *45 min.65 €
Relaxačná celotelová masáž s vonným olejom masážnej sviečky, zjemňuje a hydratuje Vašu pokožku. Pôsobí uvoľňujúco na stuhnuté svaly a bolesť hlavy. Povzbudí Vaše zmysly a prekrví organizmus.60 min.85 €
De luxe antistresová celotelová masáž NOVINKA*60 min. 95 €
Príjemná antistresová masáž celého tela s teplým makovým olejom, uvoľňuje svalové kŕče a spazmy hlbokého svalstva. Pre vysoký obsah vitamínu E je vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou a pri poruchách spánku.
Aphrodite rituál masáž*   60 min90 €
Naša originálna masáž, ktorá kombinuje terapeuticky účinné masážne techniky a horúce esenciálne oleje, dokonale obnoví Vašu harmóniu a stratenú energiu. Nechajte sa rozmaznávať a precíťte postupné uvoľnenie svalového napätia a nahromadeného stresu.
Exkluzívna masáž so zábalom NOVINKA *90 min120 €
Nezabudnuteľný pôžitok z masáže, pri ktorej dokonale zabudnete na svoje každodenné starosti. Teplé zábaly končatín a chrbtice s následnou masážou celého tela potešia Vaše zmysly a uvoľnia nahromadené napätie.
Malibu koktail masáž *60 min80 €
Neopakovateľne príjemný zážitok pre Vaše zmysly a relaxáciu sme namiešali v podobe kokosového koktailu, ktorý pozostáva z nasledovných ingrediencií - prírodný kokosový peeling, masáž výživnými olejmi zmiešanými s Malibu likérom pre dokonalé uvoľnenie svalstva, na záver sa jemne votrie do pokožky kokosový maslový balzam.
Havana rumová masáž60 min80 €
Výživné bio oleje v kombinácii s kubánskym rumom dokonale prekrvia a uvoľnia stuhnuté svalstvo a nahromadený stres, príjemná vôňa, prostredie a dotyky vás prenesú do slnečných diaľok. Na začiatku Vás čaká prehriatie tela kalíškom kubánskeho rumu.
Švédska hodinová masáž *60 min80 €
Celotelová regeneračná masáž, patrí medzi najznámejšie a najvyhľadávanejšie masáže.Jej cieľom je odstránenie únavy, uvoľnenie svalov, zmiernenie bolesti a napätia, zvýšenie prekrvenia a podpora regeneračných schopností tela.
Masáž lávovými kameňmi *60 min80 €
Jedna z najobľúbenejších masáží stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, napomáha k detoxikácii organizmu a prílevu stratenej energie. Horúce lávové kamene prehrievajú celé telo a postupne uvoľňujú svalové napätie.
Bambusová masáž *45 min60 €
Unikátna masážna technika, ktorá má uvoľňujúce a drenážne vlastnosti. Vo východných kultúrach bol bambus vždy považovaný za drahocenný symbol mladosti a sily. Základnými prvkami masáže sú špeciálne hladké bambusové tyče rôznej veľkosti a originálny masážny kokosový olej. Každý bambus je špeciálne určený pre danú časť tela a tým sa maximalizuje úroveň tlaku. Bambusovou tyčou docielime dôkladné uvoľnenie svalov, čím zaručíme dlhodobý efekt masáže.
Športová masáž30 min45 €
Špecifický druh klasickej masáže zameranej na dolné končatiny, pri ktorej sa využívajú rýchle masážne techniky na intenzívne zahriatie a prekrvenie svalov.
Exkluzívna celotelová masáž *45 min60 €
Masáž na dokonalé uvoľnenie tela a duše s použitím bio mandľového a ukľudňujúceho esenciálneho oleja, pozostávajúca z masáže chrbta, šije, horných a dolných končatín.
LOMI-LOMI Havajská masáž *45 min60 €
Masáž celého tela plynulými, rytmickými pohybmi, pri ktorej terapeut využíva predlaktia a ruky. Prostredníctvom naťahovacích, tlakových a rotačných techník sa uvoľňuje zablokovaná energia z jednotlivých kĺbov a dochádza k pocitu celkového uvoľnenia.
Aromaterapeutická olejová masáž30 min45 €
Kombinácia dotyku a vône blahodárne pôsobí na organizmus a účinok masáže závisí od zvoleného éterického oleja:
- mandarinka - priaznivé protizápalové a protikŕčové účinky, stimuluje psychiku
- levanduľa - priaznivo pôsobí pri nervovom vypätí, nespavosti a migréne, znižuje krvný tlak
- ylang-ylang - afrodiziakálne a upokojujúce účinky
- kosodrevina - priaznivo pôsobí na reumu, kĺbové bolesti a artrózu.
Medová masáž30 min45 €
Pri medovej masáži pôsobí liečivá sila včelieho medu cez pokožku chrbta priamo na organizmus. Prostredníctvom pumpovacích hmatov sú pri masáži vysávané staré usadeniny z telesných tkanív. Masáž má priaznivé detoxikačné, regeneračné a výživné účinky na pokožku.
Reflexná masáž chodidiel30 min45 €
Tlaková masáž, ktorá pôsobí cez reflexné body a zóny na chodidle na určité orgány tela. Stimuláciou reflexných bodov a zón je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesti chrbtice a chodidiel. Po masáži je príjemný pocit ľahkých nôh.
Manuálna lymfodrenáž – telo30 min45 €
Manuálna lymfodrenáž – telo *45 min60 €
Špeciálna hmatová technika zameraná na ovplyvnenie lymfatického systému, je veľmi účinná na odstránenie únavy, lymfedému a detoxikáciu. Rozsah lymfodrenáže bude dohodnutý s terapeutom na základe zdravotného stavu a časového rozsahu ošetrenia.
Bankovanie chrbta30 min45 €
Masáž sklenenými bankami, ktorá ovplyvňuje zvýšenie imunity, zlepšuje krvný obeh a činnosť lymfatického systému, zmierňuje bolesti chrbtového svalstva.
Podvodná masáž **20 min35 €
Celotelová masáž tlakom vody, pri ktorej je telo klienta ponorené v prírodnej liečivej vode s teplotou 35-37°C. Masáž má vynikajúce relaxačné a anticelulitídne účinky, najmä pôsobením tlaku vody a teploty na priečne pruhované svalstvo, obehový a lymfatický systém.
Klasická masáž čiastočná15 min22 €
Klasická masáž čiastočná30 min40 €
Sústava masážnych hmatov (trenie, vytieranie, roztieranie, hnietenie, tepanie, chvenie), ktoré s liečebným a relaxačným zameraním vykonáva masér na tele klienta.

Masáže tváre


Manuálna lymfodrenáž tváre a dekoltu30 min45 €
Manuálna lymfodrenáž tváre a dekoltu *45 min60 €
Špeciálna masáž, ktorá má sedatívny, analgetický a spazmolytický efekt na krvný a lymfatický obeh, slúži na skrášlenie tváre a dekoltu.
Antistresová masáž tváre30 min40 €
Pri príjemnej relaxačnej hudbe a hladivých hmatoch zabudnete na každodenný stres.

Romantické procedúry


Romantická masáž pre dvoch45 min120 €
Príjemná relaxačná masáž pre Vás a Vášho partnera pri sviečkach.
Romantická masáž pre dvoch lávovými kameňmi *60 min160 €
Harmonizujúca masáž pre Vás a Vášho partnera je nezabudnuteľným zážitkom v romantickej atmosfére pri sviečkach. Sila kameňov vyrovná energiu vašich tiel.
* na posilnenie účinku a pocitov z masáže vás čaká šálka exkluzívneho čaju

Odporúčame rezervovať si masáže a procedúry vopred na telefónnom čísle +421 905 669 294, +421 41 5494832 alebo prostredníctvom e-mailu na balneo@spa.sk.
Storno podmienky pri masážach a procedúrach:
Zrušenie masáže v deň objednaného termínu 30 % z ceny masáže.
Zrušenie masáže 2 hodiny pred jej začatím 100 % z ceny masáže.

Vodoliečebné procedúry

Hydromasážny kúpeľ + suchý zábal**20 min20 €
Hydromasážny celotelový kúpeľ v termálnej liečivej vode poskytuje úľavu pre pohybový a nervový aparát. Dokonalý pocit z kúpeľa umocňuje chromatoterapia a množstvo trysiek, ktoré premasírujú celé telo od chodidiel až po krčnú chrbticu.
Hydromasážny kúpeľ Aphrodite + suchý zábal**20 min22 €
Poskytuje úľavu tela a mysle. Hydromasážny celotelový kúpeľ v termálnej liečivej vode obohatenej o kombináciu aromatických kúpeľových solí a esenciálnych olejov. Dokonalý pocit z kúpeľa umocňuje chromatoterapia a množstvo trysiek, ktoré premasírujú celé telo od chodidiel až po krčnú chrbticu. Kúpeľ pokožku príjemne prevonia, zvláčni, zjemní a dodá živiny.
Perličkový kúpeľ + suchý zábal **20 min18 €
Jemne dráždivá forma masáže pod vodou aplikovaná na celé telo pomocou vzduchových bubliniek. Neupravovaná prírodná liečivá voda v kúpeli, vyvierajúca z hlbín zeme, má terapeutický účinok na pohybový a nervový systém.
Aromaterapeutický perličkový kúpeľ + suchý zábal **20 min20 €
Jemne dráždivá forma masáže pod vodou aplikovaná na celé telo pomocou vzduchových bubliniek. Neupravovaná prírodná liečivá voda v kúpeli vyvierajúca z hlbín zeme, ktorá má terapeutický účinok na pohybový a nervový systém, je obohatená o aromatické kúpeľné soli s jedinečným kozmetologickým účinkom na pokožku.
Uhličitý kúpeľ + suchý zábal **20 min25 €
Aplikácia oxidu uhličitého v termálnej vode. Počas kúpeľa sa vytvorí na ponorenej časti tela súvislá vrstva bubliniek CO2, ktorý spôsobí príjemné prehriatie a prekrvenie tela, čo vedie k omladeniu pokožky, odbúravaniu celulitídy a optimalizovaniu krvného tlaku.
** k procedúre poskytujeme plachtu.

Ostatné kúpeľné procedúry

Inhalácia vodíka50 min20 €
Inhalácia je najúčinnejšia a najrýchlejšia forma distribúcie molekulárneho vodíka ku každej bunke v našom organizme. Molekulárny vodík je najmenšia molekula, ktorá podľa všetkých výskumov potláča zápalovú reakciu, redukuje oxidačný stres a tým výrazne napomáha správnej funkcii imunitného systému a zmierňuje príznaky vírusových infekcií.
Oxygenoterapia45 min20 €
Vdychovanie primerane zvlhčeného vzduchu obohateného 60-90 % kyslíkom, súčasťou procedúry je podávanie vitamínového nápoja, vdychovaný kyslík má významné omladzujúce a regeneračné účinky na všetky tkanivá, srdcovo-cievny systém a povzbudenie psychickej činnosti.
Rašelina20 min18 €
Aplikácia teplého rašelinového obkladu na bolestivé miesta, do ktorých postupne preniká liečivé teplo a humínové kyseliny obsiahnuté v peloide. Jedna procedúra znamená aplikáciu jedného rašelinového obkladu.
Fitness- jednorazový vstup.  Fitness- jednorazový vstup. Fitness od  27.6. otvorené v špeciálnom režime.1 vstup5 €

Cenník liečebných výkonov po konzultácii s lekárom


Lekárske vyšetrenie - vstupné
40,00 €
Skupinová respiračná rehabilitácia40 min15 €
Skupinové cvičenie zamerané na zlepšenie celkovej kondície, svalovej sily a pohyblivosti. Počas cvičenia sa zameriavame na rytmus a hĺbku dýchania s cieľom zvyšovať vitálnu kapacitu pľúc, uvoľniť ale aj posilniť nádychové a výdychové svaly. Na prehĺbenie dýchania využívame pohyby horných, dolných končatín a trupu.
Individuálna rehabilitácia20 min30 €
Zostava cielených cvikov a špeciálnych metodík pod vedením skúseného fyzioterapeuta na zlepšenie vášho zdravotného stavu.
Reflexná masáž chrbta20 min30 €
Manuálny liečebný výkon podľa presne stanovených zostáv, ktorým sa priaznivo ovplyvňujú reflexné zóny a dráhy v oblasti chrbtice. Správne vykonanou masážou je možné odstrániť svalové napätie a bolesť pohybového aparátu.
Bemer - terapia ciev8 - 20 min20 €
Bemer - terapia ciev (5 ošetrení)8 - 20 min85 €
Bemer je fyzikálna terapia, pri ktorej špeciálne pulzujúce magnetické pole účinne stimuluje obmedzenú alebo narušenú mikrocirkuláciu v tkanivách až na úroveň najmenších kapilár. Ošetrenie podporuje regulačné mechanizmy tela zodpovedné za procesy hojenia a bunkovej regenerácie. Terapia Bemer zlepšuje krvné a lymfatické zásobovanie orgánov a tkanív, podporuje hojenie rán a zranení pri športe. Rovnako podporuje imunitný systém, zvyšuje telesnú a duševnú výkonnosť a v neposlednom rade je terapia prospešná pri problémoch so spánkom.
Rázová vlna ShockWave- aplikácia podľa ordinácie lekára
30 €
Je patentované zariadenie, ktoré ma širokospektrálny, dlhodobý aj okamžitý terapeutický účinok. Spája terapiu bezbolestnou rázovou vlnou s diatermiou v jednej aplikácií. Pôsobenie je na ošetrované miesto súčasne a umožňuje dosahovať výnimočné výsledky, úspešne prináša úľavu, znižuje svalové napätie, urýchľuje hojenie rán, zvyšuje redukciu kolagénu a zlepšuje metabolizmus pri množstve problematických diagnóz: Pätová ostroha - Bolesti ramena - Bolestivé zranenia svalov a šliach ( natrhnutie, natiahnutie ) - Kalcifikáty - Bolesť chrbta - Fibróza - Tendinitída - Bursitída - Zápal Achillovej šľachy - Dupuyetrénová kontraktúra atď.
Lokálna kryoterapia- aplikácia podľa ordinácie lekára
15 €
Lokálne pôsobenie schladeného vzduchu na určité časti tela sa využíva pri športových poraneniach, reumatických a degeneratívnych ochoreniach pohybového aparátu. Účinky kryoterapie sú analgetické, antiflogistické, antiedemické, znižuje sa svalový tonus a zvyšuje rozsah pohybu.
Bio-magnetoresonančná terapia30 min15 €
Patentovaný prístroj stimuluje bunky poškodených tkanív a orgánov ľudského tela energetickými kvantami vznikajúcimi priamo na subatomárnej úrovni. Bioenergia magnetorezonančnej terapie účinne lieči akútne i chronické ochorenia pohybového aparátu, degeneratívne artrózy kĺbov, bolesti a poškodenia diskov chrbtice, osteoporózu, poškodenia šliach, poúrazové stavy. Pre svoj biostimulačný efekt na kolagénové a elastínové vlákna prináša viditeľné výsledky v estetickej anti-aging medicíne pri omladzovaní pokožky.
Distančná interferenčná elektroliečba15 min10 €
Kombinácia troch významných fyzikálnych liečebných metód v jednom prístroji - impulzné nízkofrekvenčné prúdy, interferenčné prúdy a polarizované červené svetlo zvyšuje liečebný efekt o 200% oproti klasickej distančnej elektroliečbe. Procedúra je veľmi účinná pri degeneratívnych, zápalových, poúrazových ochoreniach pohybového a nervového systému, poškodeniach diskov, šliach, svalov a kĺbov. Pôsobí hojivo, regeneračne a analgeticky na poškodené tkanivá.
Magnetoterapia20 min10 €
Pôsobenie pulzného magnetického poľa na organizmus pri liečbe bolestivých a zápalových zmien vo vašom organizme.
Distančná elektroliečba15 min10 €
Bezdotyková aplikácia nízko a strednofrekvenčných prúdov s hojivými, protibolestivými a regeneračnými účinkami v závislosti od zvoleného programu.
Ultrazvuk10 min10 €
Mikromasáž tkanív a zlepšenie prekrvenia prostredníctvom mechanického vlnenia zvuku.
Bioptron10 min7 €
Pôsobenie svetelnej energie, ktorá stimuluje správnu činnosť organizmu na bunkovej úrovni.
Parafango15 min15 €
Aplikácia obkladu zo zmesi bahna a parafínu na bolestivé miesta, do ktorých postupne preniká liečivé teplo.
Parafín10 min10 €
Aplikácia teplého parafínu na oblasť rúk, do ktorých postupne preniká liečivé teplo.
Inhalácia15 min15 €
Pravidelnou inhaláciou minerálnej vody Vincentka dochádza v horných alebo dolných dýchacích cestách, v závislosti od aplikácie, k antiseptickému účinku, uvoľneniu hlienu, znižovaniu zápalu a naštartovaniu správnej funkcie pľúcnych alveol. Vincentka je výnimočná silne mineralizovaná jódová, slaná voda s obsahom fluoridov a mnohých biogénnych prvkov. 
Plynové injekcie
15 €
Vpichovanie CO2 do bolestivých zón na zlepšenie prekrvenia a ovplyvnenie bolesti.

* Procedúry z vodoliečby si môžete objednať individuálne na Spa recepcii.
Zmena cien procedúr a ošetrení vyhradená.
Close online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
-
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus