SPASpa & procedúryPreventívny skríningový program

Preventívny skríningový program

MODERNÁ KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ - SPA APHRODITE

Predpokladom dlhého a plnohodnotného života je prevencia a dôkladná starostlivosť o svoje zdravie. Aby sme mali nad svojím zdravím skutočnú kontrolu, musíme poznať svoj aktuálny zdravotný stav a predchádzať chorobám.

U nás v kúpeľoch môžete vďaka komplexnému rozboru krvi zistiť biochemické procesy vo Vašom organizme a dať si stanoviť krvný obraz s diferenciálom, metabolizmus tukov, pečeňové testy, funkciu obličiek, stav minerálov a hodnotu vitamínu D. V prípade záujmu je možné si dať spraviť za príplatok ďalšie ukazovatele ako napr. protilátky na COVID-19, onkomarkery a pod.

Kúpele Aphrodite ponúkajú pre tých najnáročnejších klientov program, ktorý absolvujete v príjemnom prostredí, bez dlhého čakania zabezpečený vysokoodborným personálom.

Výsledkom preventívneho skríningu zdravia je záverečná lekárska správa, kde lekár celkovo vyhodnotí doporučenia, ktoré s vami vždy individuálne a detailne preberie, presne zhodnotí Váš aktuálny zdravotný stav, upozorní na prípadné riziká a predispozície vzniku chorôb. Nutričný terapeut navrhne úpravu životného štýlu a jedálnička.

Potrebujete viac informácii? Sme tu pre Vás každý deň v týždni od 9:00 do 22:00 hod na balneo@spa.sk a na tel. +421 41 549 48 32.

Preventívne individuálne vyšetrenia

Vstupné vyšetrenie
Vyšetrenie pomocou dotazníka a vstupný pohovor. Slúži na odhalenie rodinnej anamnézy, doterajšej zdravotnej histórie, životného štýlu a vplyvu stresových faktorov. Vyšetrenie je podkladom pre následné odporúčanie lekára v kontexte výsledkov na vhodný životný štýl a odporúčania.

Rozbor krvi
Zdravotná sestra Vám odoberie vzorku krvi, z ktorej v akreditovanom laboratóriu stanovia krvný obraz s diferenciálom, metabolizmus tukov, pečeňové testy, funkciu obličiek, stav minerálov a hodnotu vitamínu D. V prípade záujmu je možné si dať spraviť za príplatok ďalšie ukazovatele ako napr. protilátky na COVID-19, onkomarkery a pod.
Close online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
-
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus